SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694027

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie co to jest efekt jo-jo? I czy te badania procentowe tluszczu mozna zrobic gdzies w Łodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
"Efekt " JOJO", czyli odkładanie się tkanki tłuszczowej po zakończeniu diety redukcyjnej. Powstaje, gdy przechodzimy gwałtownie z cyklu redukcyjnego (o niskiej liczbie kcal) na cykl masowy, charakteryzujący się zwiększonym spożyciem kcal (dotyczy on głównie osób, które mają złe nawyki żywieniowe).
W celu zminimalizowania tego efektu należy w trakcie diety redukcyjnej trwającej np. 2 mce., co 6 dni jeść normalnie, czyli więcej niż w pozostałe dni kuracji. Organizm w trakcie diety redukcyjnej w ramach obrony przed nadmiernym spadkiem masy ciała, zmniejsza tempo przemiany materii (co wiąże się z nagłym powrotem "częściowo utraconej" masy tłuszczowej, gdy zaczynamy więcej jeść przechodząc na cykl masowy).
Spowolniona przemiana nie pozwala na utrzymanie zadowalającego tempa spalania tkanki tłuszczowej.
Jeżeli co 6 dzień zastosujemy zwiększoną podaż kalorii, to organizm wskoczy na wyższe obroty. Zwiększone tempo przemiany utrzymuje się przez kilka kolejnych dni, czyli wtedy gdy przyjmujemy mniej pożywienia.
W ten sposób szybsza przemiana materii trawi tkankę tłuszczową minimalizując efekt " JOJO " po zakończeniu diety."



Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3569
Witam
mam wazne pytanie do Coolbarta i wszystkich innych.
biore therme juz 5 dni, i narazie jest wszystko spoko, dochodze powoli do dawki 2 przed drugim sniadaniem i 2 przed silownia. Ostatnio bylem u lekarza i on przypisal mi jakies antybiotyki, ale nie z powodu choroby, moge caly czas cwiczyc. I teraz sie zastanawiam cze lykac te antybiotyki (2tabs/dzien) razem z therma. czy moze to spowodowac jakies niemile skutki. przosze o pomoc!
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3569
aha zapomnialem, cwicze od pon. do piat. sobote i niedziele robie wolne, brac therme tez w dni wolne? (tzn. w soboty i niedziele)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Falco: therme bierz 6 dni w tygodniu. ktos pisze o tym kilka odpowiedzi wyzej- przeczytaj. a co do antybiotyku to po co on ci go przypisal i co to z antybiotyk ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem lekarzem, aczkolwiek ja bym nie bral thermy z antybiotykami.

Pozdrawiam coOl8@R+
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Tez jeden dzien w tygodniu staram sie odlozyc therme na bok dla wiekszego efektu koncowego i nie popadniecie w calkowity narkomanizm

Robbins: Jeszcze jakbys mial dla Poznania taki punkt pomiaru tkanki byloby super


Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
czy mega ripped z weidera ma podobne wlasciwosci? bo zamierzam kupic...

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a na marginesie-ile to kosztuje,co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn.ile kosztuje therma pro,oczywiście
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium