SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694200

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko, mam ok 40tabsów Termy, bede ją brał tak, że w dzien bez trningu - 1szt, a w dzien z trningiem 2szt. Chce zgubić troszkę tłuszczyku, ale nie dużo. Taka delikatna rzeźba. I tu moje pyatnie. Czy niezbędne jest do tego BCAA? Po kazdym treningu pije białko. CZy to nie wystarczy?
Prosze o odpowiedzi. Wezcie pod uwage ilość Termy jaką biore i jej dawki.
Dużo "mięsni" mi sie w ten sposób spali nie biorąc BCAA?
DZięki

Szabla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Cytat z podanej www

"Therma obniży poziom cukru, który po nocy i tak jest minimalny (dlatego dobrze robić aeroby na czczo) i samopoczucie może być fatalne. Skoro nie możesz nic zjeść przed treningiem, to raczej bierz therme po nim (do śniadanka, czy trochę po śniadanku). Tak czy inaczej będzie działać. "

Czekam na dowody ,fakty i racjonalne wytłumaczenie dlaczego nie można brac ECA na pusty żołądek. Oraz na jakiej zasadzie ma obniżyc cukier (ja z serwisów dla diabetologów wiem cos całkiem przecinwego!!)

CZEKAM NA WYJAŚNIENIA!!!!!!! kolejnego mitu.......

LUDZIE ****A CZEMU POWTARZACIE JAKIEŚ NIESPRAWDZONE MITY O ECA ?????
Jeśli już sie nie chce niektórym poszukać w literaturze na ten temat to wystarczy przeczytać opakowania 90% staków ECA gdzie wszedzie jak byk pisze (co jest uzasadnione jak ktoś kuma sie na działaniu efedryny i kofeiny) aby brać zawsze 20 minut przed posiłkami i pierwsza polecana dawka jest przed śniadaniem!!!!!!!! (popatrzcie na takie produkty jak Xenadrine , hydroxycut itp)
Jak ktoś sie źle czuje to wziąść rano 1\2 albo i 1\3 dawki i koniec!


Wrr jak ja nie lubie powielania mitów

...Thermogenics investigator...

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2003-02-24 10:11:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też muszę przeczytać tę stronkę!!!!!!!!!! A ja zawsze polecam branie po jedzeniu, szczególnie większych dawek, tylko ze względu na dłuższy czas wchłaniania i mniej szokowe reakcje oraganizmu. Może ktoś to źle odczytał. Oczywiście zgadzam się z Kainem

członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2567
KAIN -> ja tylko pozbieralem informacje dostepne w tym temacie. Byly one dostepne dla wszystkich i nikt jakos nie mial zadnych zastrzezen. Fakt, ze moze to byc blad i wcale nie mowie ze nie masz racji, masz przeciez wiecej doswiadczenia. Wogole juz to poprawilem.

Na stronie bedzie wiecej pytan jak tylko pozbieram je z tego GIGANTYCZNEGO tematu o TP. Nie jestem wszystkowiedzacy, wiec jak widzicie jakis blad to dajcie znac zebym go poprawil ...

Training HARD = doing WELL!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
dekoder to nie był w żadnym razie atak na Ciebie. Tak myślałem że czerpałes info z tego postu.

Akurat tak zareagowałem bo ostatnio dyskutujac z jedną panią z forum dostałem info że tutaj jest takie moim zdaniem (ja też niestety nie jestem wszechwiedzacy) złe info o wpływie brania ECA na czczo.

Ale masz soga za sam pomysł uporzadkowania tych inforamacji w jednym miejscu.

...Thermogenics investigator...

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co myślisz o mojej teori o bezpieczeństwie brania większej dawki po posiłku (czas wchłaniania)?

członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
lucek
Tak przyjmując ECA po posiłku można w skrócie powiedziec że dzięki temu że organizm trawi dopiero co spozyty pokarm to wchłanialność ECA sie zmniejsza i rozkłada w czasie.I hmm na upartego mozna powiedziec ze jest to troche bezpieczniejsze.

ale....

Przyjmowanie ECA przed posiłkami to nie wymysł producentów ale logiczne uzasadniony fakt.

1.ECA hamuje apetyt dzięki czemu możemy mniej zjeść w tym posiłku za 20-30 minut. I nie odczujemy głodu spowodowanego mniejszym posiłkiem niż zwykle

2.ECA przyjęte przed posiłkiem zwiększy tzw. poposiłkową termogeneze.

Ja upierałbym sie przed mniejszymi dawkami ale jednak przed posiłkami.


...Thermogenics investigator...

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2003-02-24 15:35:46

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2003-02-24 15:36:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak Kain, ale ten sposób (czyli zmniejszenie łaknienia) jest dobry dla osób nie trenoojących koolturystyki a tylko się odchudzających. Kulturyście zmniejszenie łaknienia nie jst tak bardzo potzrebne bo on musi sporo jeść

członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Ale w diecie na rzeźbe redukujesz kalorie i najczesciej przez to sie chodzi głodnym

Ale te blokowanie apetytu to mały dodatek liczy sie to że ECA przed posiłkiem zwieksza popodiłkową termogeneze!!! To jest najwazniejsza zaleta brania ECA przed posiłkami.

...Thermogenics investigator...

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
A mam pytanie do tych co juz sporo brali thermy-osiagneliscie dzieki niej i diecie odsloniecie wyrzezbienie do tego momentu ze widac stawy i wszystkie zyly nie mowiac o prazkach na naramiennych. udalo sie to na thermie zrobic?

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium