SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
MARIUSZ, ROLI - no proszę, czyli nie tylko ja mam takie smaki

SYLWIA - staram się ! na razie, nie ma mnie co chwalić, to dopiero początek ile to było zapaleńców, fajnie zaczynali i równie szybko kończyli ja mogę Cię zapewnić, że na pewno nie dam du*y z resztą, zobaczysz za jakiś czas ! wcześniej cokolwiek zaczynałam nie byłam pewna czy jest ok. Teraz może i nie mam tej pewności, ale przede wszystkim mam kogoś kto mi pomoże, jeśli nie będzie szło !

DORIS - jakie MP masz na myśli ?
Co do supli masz racje, mnie by było wstyd, tak samo, jak przerabianie zdjęć Twojego czy też Twojego męża autorstwa.
Makro:
BIAŁKO - 1,4g/kg masy ciała
WĘGLE - 1,5g/kg masy ciała
TŁUSZCZE - 0,8g/kg masy ciała
to jest podstawowe makro dnia, w DT dokładam jeden posiłek w postaci białka + węgli, po treningu oczywiście

10.03.2015 DT

Zrobiłam sobie dziś wolne od szkoły więc miałam więcej czasu wolnego, który równie szybko zleciał zaliczyłam ortodontę, za niedługo będę żegnać się z żelastwem na zębach btw w styczniu minął 2 rok noszenia aparatu
dziś zrobiłam nogi, trening z nowej rozpiski w szczególności mi się spodobał, tyłek palił jak nigdy!

NOGI, BRZUCH

1. Wyprosty na maszynie z uniesioną pupą 4 x 20-20-15-15
2. Przysiad równoległy na maszynie smitha 4 x 15
3. Długie wykroki z hantlami z odchyleniem tułowia w tył 3 x 12 na nogę
4. Uginanie na maszynie siedząc 4 x 20-15-15-15
5. Wyprosty na ławce płaskiej 4 x 15
6. Martwy ciąg sumo 4 x 15

7. Unoszenie kolan do klatki na poręczach 4 x 15
8. Spięcia na macie, kolana ugięte w powietrzu 4 x 15

30 min CARDIO bieżnia - 1min v=5km/h, 1min v=6km/h, 1min v=7km/h, 30sek v=12km/h i schodki 1min v=7km/h, 1min v=6km/h, 1min v=5km/h, 1 min v=6km/h ... i tak do 30 min

pierwsze zakwasy już są



DIETA:
1. 20g białka, 35g owsa, 100g ananasa, 10 ml olej MCT
2. 20g izolatu, 30g ryż bassmati, 10g żurawiny suszonej
3. 90g dorsza, 30g ryż bassmati, warzywa, 10 ml lniany
4. 70g łososia, 30g ryż bassmati, warzywa
5. 70g kury, 100g ananasa, warzywa, 14g orzechy włoskie
6. 135g białka jaj, 18g masło orzechowe







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
trochę stretchingu po treningu
i jakaś tam walka ze sztangą







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jeszcze musiałabym wiedzieć ile ważysz, żeby sobie to makro policzyć- więc?:D
Możesz coś napisać więcej o pierwszym ćwiczeniu? Bo nie mogę sobie go wyobrazić - pewnie znam tylko inaczej się ono u mnie nazywa ;)
W sumie to robiłyśmy dziś TO samo z tym, że ja tak rozciągnięta nigdy nie byłam i nie będę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris, na specjalnie nie podałam wagi, mam zamiar za kilka tyg zrobić zestawienie (jakąś obszerną relację) jak mniej więcej wszystko prosperuje u mnie.
Zwykła maszyna do wypychania nóg (ala suwnica, tylko siedzi się równolegle do podłoża) opierałam się plecami na oparciu, pupa w powietrzu, nic szczególnego
jeśli chodzi o rozciąganie, zawsze byłam gibka, nie musiałam się jakoś na specjalnie starać, a że sama często się rozciągam, to mam takie efekty %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Laura mam nadzieje ze to pierwsze cwiczenie bylo na takiej maszynie robione



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Sylwia - wiem, ze mialam zrobić to ćwiczenie, ale maszyna byla tak oblężona, ze zmieniłam na inne z reszta zawsze jak ćwiczę na tej maszynie wole z niej nie schodzic, a jakbym musiala z kimś sie kia dzielić to schodzenie z niej byloby konieczne :-\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
lauraa96
Sylwia - wiem, ze mialam zrobić to ćwiczenie, ale maszyna byla tak oblężona, ze zmieniłam na inne z reszta zawsze jak ćwiczę na tej maszynie wole z niej nie schodzic, a jakbym musiala z kimś sie nią dzielić to schodzenie z niej byloby konieczne :-\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Czy ktos mi powie jak usuwa sie "niechciane" posty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Co to za fit nutella?
Przy martwym nie zadzieraj tak głowy do góry, powinna być ona przedłużeniem ciała.
Prostowanie nóg siedząc to słaba opcja na pierwsze ćwiczenie na nogi.

Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2015-03-10 22:58:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Seba, czemu słaba opcja? Znam parę takich osób, u których to konieczność ze względu na kolana. Chociaż sam nie lubię zaczynać od prostowań.

Laura ale masz duu... ... żą nogę hahah

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium