SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358408

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
i witam nowych xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 122
nie ćwiczyć? ale że co : wcale?
ale ja na tym forum przeczytałam że niektórzy biegali, jeździli na rowerze i ogólnie ruszali się... ja tylko robie tą "6" i czasem jeżdze na rowerze, poza tym spacery - i myślałam cały czas jakby tu zwiększyć wysiłek...
jestem właśnie po ćwiczeniach i piję moja drugą kawke - pyszną , czarną mmmm....
czytam forum bo to naprawdę pomaga!
dziękuje za powitanie - miło być nową :)

relatywizm - że może być tak i może być owak (Kołakowski)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
no jeśli czujesz się na siłach to ja tam przeciwwskazań nie widzę choć przy dziennej porcji 600 kcal (bo tyle chyba gdzieś te posiłki mają)ćwiczenia mogą powodować zbytnie obciążenie dla organizmu.

dla pewności poczekaj na joggera, on cię bardzo dokładnie poinformuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
choć możesz poczytać całe forum... wiem że kiedyś o tym jogger pisał i ja to nawet czytałam tylko że nie pamiętam co tam było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 122
czwarty dzień sie kończy - jednak nie było tak różowo jak sie wydwało - sałatka owocowa pyszna i żeby kupić owoce musiałam sie wybrać rowerem do miasta - czyli dodatkowy plus... ale po zjedzeniu tej sałatki zrobiło mi sie niedobrze i byłam ospała.
jutro 5 dzień: ranek bez kawy? za to z marchewką... pewnie wypije tą kawę jeszcze przed obiadem bo ten dopiero koło 15...
czekam na joggera i jego wskazówki!
dobranoc

relatywizm - że może być tak i może być owak (Kołakowski)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
nikitaf ja startuję, a co z tobą ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
Ja niestety startuje od jutra poniewaz wczoraj wrocilam w nocy do domku i nie zdazylam do marketuy po zakupy a dzis rano zaspalam do pracy. Moze tez zacznij od jutra razem razniej :p

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
Witam wszystkich w ten piękny poranek. U mnie dzisiaj 6 dzień.Popijam właśnie kawkę z cukrem i ledwo ją przełykam,ale jak trzeba to trzeba.To dziwne ale ta kawka mi naprawdę poprawia samopoczucie, poza tym nie mam po jej wypiciu żadnych zachcianek na słodycze czy inne przekąsi. Jeśli codzi o posiłki to nie zjadam do końca wszystkich porcji, tzn jem ale w mniejszych ilościach- nanormalniej w świecie-żołądek mi się już chyba skóczył. Najgorsze dla mnie w tej diecie są jajka. I o te jajka chciałam zapytać, czy mogę wyrzucić z nich żółtko?
Szkoda że Jogger nie odpowiedział na moje pytania, bardzo na niego liczyłam
Jak narazie do dnia dzisiejszego-zyli po 5 dniach diety spadek wagi to 4,7 kg.Jeśli chodzi o obwody to jest zdecydowana różnica i jestem z tego bardzo zadowolona.Więc sądzę że to nie woda zeszła, bo gdyby to była woda tak jak wszystkie niedowiarki tutaj straszą, to nie zniknąłby mi tłuszczyk, któryodznaczał się pod stanikiem jako tzw oponka.
Powoli już zarysowują mi się kości bodrowe i pozbywam się tzw lustrzycy hehe
Mam nadzieję zmieścić sie w spodnie sprzed dwóch lat w rozmiarze 34):
Najważniejszym aspektem diety jest fakt iż nauczyłam się odżywiać i mam zamiar pozostać na tej diecie nie 13 dni, ale taką dietę stosować już do końca życia., jednak po 13 dniu bedę mogła zjeść nadprogramowe jabłko,albo popcorn w kinie
Zaraz sprawdzę mój dzisiejszy jadłospis.Później się odezwę papapa
Aha witam wszystkich i dziękuję za miłe przywitanie na forum
Wypijam w ciągu dnia ok 3,5 litra płynów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
po takiej ilości płynów ja bym chyba z kibelka nie wyszła
czytałam kiedyś że jak ktoś dostał skay białkowej to może jajka zastąpić szynką (słowa joggera) więc może czasem zamiast tych jajek wciągnij sobie plasterki szyneczki ...

ja zamierzam tak zrobić, bo już czasami nie daję rady tego przełknąć, a taki dzień odmiany po kilku dniach chyba nie zaszkodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
ja zaczęłam od dzisiaj, i nie zamierzam zwlekać dłużej, bo już sie na pewno drugi raz nie zbiorę...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium