SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1035719

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 5004 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 168412
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16092
witamy witamy....
co tam piczki slychac
poza niwixem bo to juz znam

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
Nom Niwix przeciez umiesz to i tamto i jak czules sie na silach to sie broniles. ja nie jestem taki spokojny i pewnie bym w szpitalu lezal juz

SEZONOWCY daja czadu widze powoli co da bialko hmmmm srake??

Ja bylem dzisi u lekarza nie spaem cala noc i mi sie nie chcialo do roboty jechac lekarz zrobil testy alergiczne i mam tam alergie na trawy i kwitnace drzewa.do tego za***ali mi 2 sczepionki prawy i lewy tric a ja do niej a jutro moge isc na trening do tego dwa dni wolnego <len> ale nos za***any oczy szcypia w gardle drapie mierzyla cisnienie ale o EFCE juz nie wspominalem
zdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 77039
czołem!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
Aha lekarz do mnie a z BIALKAMI to skonczyc musisz a ja mowie jak to na silownie smigam dieta to podstawa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 77039
a z BIALKAMI to skonczyc musisz

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
Gugcio jak to spokojny ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62767
NO POPROSTU JESTES SPOKOJNY I POTULNY JAK BARANEK !!!




http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
Gugcio tez mam alergie na trawy.Pare lat temu to jeszcze bylo naprawde ciezko oczy za***ane nos roz******lony przez ta alergie, a teraz jakos przeszlo i lekkie swedzenie w podniebieniu czuje i czasem oczy lekko szczypia

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
niźwix moj idol

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

electro
Polecane artykuły