SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 460900

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 725 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9913
Jutro po treningu jescze raz sie zbadam
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 725 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9913
Chcialem sie jeszcze zapytac tutaj zeby forum nie zasmiecac
Czy taki plan na plecy w okresie redukcyjnym jest okej?
-rozgrzewka podciaganie na drazku nachwytem szerokim i wsz rozciagania odcinka ledzwiowego...brzucha..
-sciaganie drazka wyciagu gornego szerokm nachwytem do klaty 4s 12-6
-podciaganie konca sztangi w opadzie na maszynie 4s 10-6
-wioslo na maszynie jednoracz 4s 12-5+drop set
Staz 8-9miesiacy z dieta i planem, 17lat
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Z tego co faftaq mówił to wyniki po treningu będą pokazywały większą masę mięśniowa a mniejszą tłuszczową.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
Qitr
trenuje systemem push/pull i jeden z moich treningów wygląda tak:
MC sumo 5s
Uginanie nóg leżąc 4s
wiosłowanie nachwytem+podchwytem na zmiane 6s
Uginanie ramion z łamaną 4s
szrungsy 3s

I chciałbym zamiast szrungsów dac podciaganie sztangi wzdułż tułowia i tutaj dwa pytania:
1. Ma to sens?
2. Robić przed bickiem czy po bicku?

up

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
To raczej do barków dodaj.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
czyli do push'a?? może lepiej cały plan wkleje:
Push 1

Przysiady
WL
WL+ hantle
Wyciskanie żołnierskie
Wyciskanie francuskie ze sztangą
Wspięcia na palce
Push 2

Przysiady
Wykroki
WL hantle
Wyciskanie sztangielek siedząc
Dipsy
Pompki odwrotne (triceps dips)

Pull 1

1.Martwy ciąg sumo
2. Uginanie podudzi leżąc
3. Wiosłowanie ze sztangą
4.Uginanie stojąc ze sztangą prostą
5.Szrungsy

Pull 2

1. Martwy ciąg
2.Podciąganie na drążku + ściąganie podchwytem
3.Wiosłowanie ze sztangielką
4.Uginanie młotkowe ze sztangielkami
5. Facepull

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 725 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9913
Odpowie ktos?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1794
Co myślicie o rotacji Tłuszczami?
. jestem na if + niskie węgle [ 100 W ] + Treningi od 4-6 [ rano, własna masą ciała ] potem 4 h jedzenia . i 8-12 h pracy . Praca średnio fizyczna, kucie, wiercenie itp .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
GimbusBH
Co myślicie o rotacji Tłuszczami?
. jestem na if + niskie węgle [ 100 W ] + Treningi od 4-6 [ rano, własna masą ciała ] potem 4 h jedzenia . i 8-12 h pracy . Praca średnio fizyczna, kucie, wiercenie itp .




jeśli IF + niskie węgle to ja bym już nie kombinował

tutifruti124
Chcialem sie jeszcze zapytac tutaj zeby forum nie zasmiecac
Czy taki plan na plecy w okresie redukcyjnym jest okej?
-rozgrzewka podciaganie na drazku nachwytem szerokim i wsz rozciagania odcinka ledzwiowego...brzucha..
-sciaganie drazka wyciagu gornego szerokm nachwytem do klaty 4s 12-6
-podciaganie konca sztangi w opadzie na maszynie 4s 10-6
-wioslo na maszynie jednoracz 4s 12-5+drop set
Staz 8-9miesiacy z dieta i planem, 17lat


plan raczej ok, ale akurat bo pamiętam Ciebie :P
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 725 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9913
Heh, 17pykla 2 dni temu :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

electro
Polecane artykuły