SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 344869

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11100
hej jakie pieczywo na redukcji dla kobiety . napewno nie biale bo tego nie jadam. Mam do wyboru sklepy netto,lidl,tesco.biedra . gdzie kupic najlepsze najzdrowsze. Co powiecie o chclebie czystoziarnistym i waflach ryzowych ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4091
Ja do pieczywa z marketów odnoszę się bardzo nieufnie, ale jak koniecznie chcę kupić, to wybieram ciemne, żytnie, jednak trzeba podchodzić do tematu realnie i być świadomym, że pieczywo może być po prostu pokolorowane. A wafle ryżowe są ok.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11100
No tez tak slyszalam a moze lepiej kupic sobie mieszanke do czystoziarnistej i zrobic sama chleb lub ogolem zrobic sama ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
jeśli chodzi o pieczywo to kupuje w Tesco, przynajmniej u mnie są podane zawsze składy i tam biorę 100 % żytnie pełnoziarniste na zakwasie

Wafle ryżowe są przetworzone, ale od czasu do ok
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11100
No wiec dziekuje :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6088
Jeżeli masz możliwość to oczywiście ze najlepiej wypiekać chleb w domu. Jakość, swieżość i skład nie do przebicia :) jednak z marketów to polecam żytnie pełnoziarniste
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7500
cześć.Wiem ze masło orzechowe codziennie to nie jest dobry produkt spozywczy,nigdy tego nie mialem.Ale tak raz na 3 dni w jednym posilku to chyba mozna? Czym kierować się przy wyborze masła orzechowego,bo wiem ze tam są pewne niuanse tylko nie pamietam w tej chwili o co chodzi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
Przede wszystkim zależy z jakich orzechów : włoskie, migdąły ok , ziemne już trochę gorzej
Po drugie żadne z dodatkiem cukru i innego syfu
Najlepiej : primavika, albo masła z firm odżywkowych : myprotein, FA, ostrovit
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7500
czyli takie troche BIO? Ceny pewnie od 10 zł w góre?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6088
Troche tak, ogólnie mozesz zrobić własne masło w domu wtedy wiadomo jaki masz skład i co dodajesz. Cenowo tez wychodzi duuuuzo lepiej. Cenowo te lepsze masła to wydatek ponad 30zl za kg
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

electro
Polecane artykuły