SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 299303

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2902
witam, chcialbym wkoncu doszlifowac moją diete teraz napisze jak jem na ten moment i mozecie jakeis sugestie podsunąć a więc
sniadanie standard
5jaj na oliwie + chleb
drugie sniadanie w pracy bulki z piersia z kurczaka
ryz + kurczak bądz co mama da :D
po silowni ryz+mięso
przed snem jakis ser
nie waże tego ale wiem chyba ze jem za duzo białka w tych porcjach za malo wegli moje zapotrzebowanie to okolo 3200 kcl
wyposazyc sie w wage i zacząc lepiej kontrolowac ilosci ?


Zmieniony przez - vicekM w dniu 2015-07-09 18:54:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Jaki chleb, jakaś zwykła pszenna buła pokrojona? Jakie bułki znowu? ryż+kurczak lub co mama da :) czyli raczej co mama da.. ryż mięso, pewnie ryż gotujesz a mama mięso daje z obiadu, przed snem to ser można nawet z nap***ka brać :) Tak wyposażyć się w wagę to kosz od 20zł wzwyż a ratuje życie. Wiesz na oko to chłop w szpitalu leży, nigdy nie wiesz jak mama to robiła, czy po prostu być może masz zapotrzebowanie 3200 i albo jesz za mało a zdaje Ci się że dużo albo jesz za dużo, jak mówisz nie da rady tego sprawdzić dopóki sam sobie nie będziesz ważył i przygotowywał posilków/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
vicekM waga zawsze się przyda chociaż skontrolujesz co i jak jest dokładnie> nieraz się wydaje że jest ok a np za duzo się czegoś wcina

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2902
MilkyLayne
Jaki chleb, jakaś zwykła pszenna buła pokrojona? Jakie bułki znowu? ryż+kurczak lub co mama da :) czyli raczej co mama da.. ryż mięso, pewnie ryż gotujesz a mama mięso daje z obiadu, przed snem to ser można nawet z nap***ka brać :) Tak wyposażyć się w wagę to kosz od 20zł wzwyż a ratuje życie. Wiesz na oko to chłop w szpitalu leży, nigdy nie wiesz jak mama to robiła, czy po prostu być może masz zapotrzebowanie 3200 i albo jesz za mało a zdaje Ci się że dużo albo jesz za dużo, jak mówisz nie da rady tego sprawdzić dopóki sam sobie nie będziesz ważył i przygotowywał posilków/


co do tego mama do to jest tak ze jak nie ma miesa to sam sobie organizuje :p wkoncu pracuje wiec jem co mi pasuje a co do chleba/bulek to jadam ziarniste a chleb graham ale jest pszenny wiec nie najlepiej ale chleba nie jem duzo wiec luz dorzuce sobie jakies makarony rybki itp i powinno byc dobrze a waga bedzie na 100%. a co do sera to wiejski bądź jakiś twaróg chudy :d

Jem tak od okolo miesiaca i nie jest zle podskoczylo z 2-2.5kg jakiejś "Masy" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 208 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4091
wincol
martewiti
32% bialko 104g
57% wegle (bez warzyw) 188g
11% tluszcze 38g

Podczas siłowego treningu pije carbo, nie wliczone tu.

(mozliwe ze T i W jest ciut wiecej, bo to rozklad z poprzedniej rozpiski, gdzie mialam rotacje i to jest z dnia treningowego - bylo 1800 kcal, a teraz mam tyle codziennie, juz bez rotacji. na oko mam w porownaniu do wtedy troche wiecej tluszczy i wegli, a wtedy bylo w to wliczone carbo.)


Tłuszczu bym troche dodał a wywali carbo, do niczego nie jest Ci to potrzebne


A ile 'troche" tych tłuszczów? Carbo masz na mysli to co pije do treningu, czy carbo generalnie zeby z wegli obciac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Węgle na kolacje na redukcji: dopuszczalne czy stanowczo odpada? kolacja ok. godz 19:00, kłade się spać 23:00-1:00.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak najbardziej możesz jeść węgle na noc, czy to na redukcji czy to na masie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odp ;) mam jeszcze pyt odnośnie nabiału na redukcji..jestem kobietą i na tym forum spotkałam się ze stwierdzeniem że kobiety powinny ograniczyć nabiał na redu do 150g 0.o bo utrudnia spalanie tłuszczu i powoduje cellulit...osobiście wole zjeść np. 200g serka wiejskiego i 200g twarogu niż nabijać białko mięsem..:S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
200g serka i 200g twarogu za dużo wg, lepsze będzie mięso.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 831
witam obliczylem sobie moje zapotrzebowanie i ze wzoru i z internetu i byly on w przedziale 2800-3200 poprosilem jednak trenera personalnego o ulozenie diety, ulozyl ją na 4000kcal i nie wiem czy to nie za duzo bo dzieli kalkulatory i go 1000 kcal, komu wierzyc? dzięki za pomoc :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium