SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 301011

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76051 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754939
Myślę, że jeżeli ktoś chce odpisywać, to nie ma problemu. Zawsze można to skorygować lub odpisać jeszcze raz, aby autor miał kilka opinii.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76051 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754939
Pytaj w odpowiednim dziale.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
domer
Myślę, że jeżeli ktoś chce odpisywać, to nie ma problemu. Zawsze można to skorygować lub odpisać jeszcze raz, aby autor miał kilka opinii.


A do tego uważam, że moje odp nie są moim jakimś wymysłem i są dodatkowo oparte na moich próbach i błędach, bo nie jestem Α i Ω - nie jedną rzecz spi..szyłem, ale to każdy jest człowiekiem i status specjalisty/eksperta/znawcy o niczym nie świadczy - bez urazy do was chłopaki, bo naprawdę macie mega wiedzę i też nie raz zadaję tu pytania jak czegoś nie mogę się doszukać/czegoś nie wiem. Sory za spam, kwestie krytyki na pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2513
Możecie uznać za głupie pytanie ale mnie ciekawi :D Czy da się określić oczywiście tak mniej więcej wagę ciała do danego wzrostu żeby była równość pomiędzy siłą a wytrzymałością? Wiecie że np nie za dużo zmasowany ze słabą kondycją ani suchar z brakiem sił ale z kondycją :) z góry dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
nie da sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19016
mógłby ktoś wytłumaczyć dlaczego odradzane jest jedzenie twarogu / serka wiejskiego z rana tylko wieczorem, i czy ma to jakieś duże znaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699789
nie ma
ja osobiście jem rano w wersji placka owsianego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
U mnie 6 razy w tygodniu na śniadanie twaróg.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
kamoo11 a gdzie tak jest odradzane, moze czytałeś jakieś posty z 2005 roku

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium