SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 301415

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24182 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402644
nie ma co sobie glowy zawracac imo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Nie przejmuj się. Liczy się bilans całego tygodnia. Jednego dnia trochę mniej białka a innego więcej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
Czy gazy moga byc spowodowane zbyt duza iloscia mleka (400g rano do sniadania) lub nadmiarem platkow owsianych gorskich (100g do sniadania)? czy w ogole przyczyny szukac gdzies indziej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
płatki owsiane tak, ja mam po nich wzdęcia, mleko też, zamien na razie płatki owsiane na ryżowe i zobacz
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4552 Napisanych postów 35818 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263268
Zdecydowanie może to być o tych produktów (ale też nie musi), tak jak Anubis napisał odstaw/zamień
poza płatkami ryżowymi masz jeszcze np. jaglane
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Powodów może być wiele. Eliminuj po kolei konkretne produkty i sprawdzaj.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
Ok, dzieki wam :) odstawie owsianke na kilka dni i zobaczymy jak to bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A w sklepie sfd jest olej kokosowy taki jak powinien być? Chodzi mi ze so rafinowane i nie (chyba dobrze formułuje pytanie)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Niestety nie wiem czy jest. Ogólnie oba są dobre. Kwestia tego, czy chcesz smakowy/zapachowy czy nie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2463
Ile tak na prawde waży 1 łyżka stołowa oleju? Na każdym opakowaniu każdego oleju jest napisane, że 1łyżka stołowa to 10 gramów a jak waże to mi wychodzi 5 gramów. Mógłby to ktoś jakoś sprostować?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium