SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 300919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
wincol
mozna u nas kupic siemie mielone? pomijajac to odtluszczone bo akurat kupowanie tego imo mija sie z celem..

Gdzies czytalem, ze kupowanie zmielonego mija sie z celem, gdyz zmielone jest odtluszczone, ze najlepiej kupic cale i zmielic samemu, a spozywac jak najszybciej juz po zmieleniu, gdyz szybko sie utlenia.

lordknaga
normalnie mozesz jesc, mozesz tez ugotowac, ja posypuje owsianke, zalewam wrzatkiem i szamie jak ostygnie

Czyli moglbym np. posypac calymi ziarnami siemienia gotowa juz owsianke? bez dodatkowego zalewania? gdzies czytalem, ze jednak cale ziarna siemienia moga zatykac przewod pokarmowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402504
dlatego napisałem "pomijajajc to odtluszczone"
co do utleniania sie tłuszczy po zmieleniu to nie wiem jak to z tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
siemie lniane dla kwasów tłuszczowych jedynie świeżo mielone, do jakichś omletów itp aby trochę je spulchnić można dać normalne


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2015-11-07 09:43:56
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
Ok, dzieki wielkie :) moze jeszcze pomozecie rada czym najlepiej je sie mieli?:D mam jakis gowniany blender, ktory nie daje rady a zanim kupie cos, wolalbym miec pewnosc, ze bedzie dzialac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402504
sam nie praktykowalem mielenia ale czytalem ze w mlynku do kawy miela,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Dobry blender tak min. 400 W
albo właśnie młynek do kawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
popuri
Dobry blender tak min. 400 W
albo właśnie młynek do kawy


To nic dziwnego, ze moj 170W nie daje rady, mlynek do kawy tez pewnie jakis tani sobie nie poradzi, wiec wychodzi na to, ze bede musial sobie siemie lniane odpuscic :). Dzieki chlopaki :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402504
mlynek do kawy z kawa sobie radzi to i z siemieniem sobie poradzi, ziarna sa duzo mniejsze i moment a beda zmielone,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
W młynku do kawy mieli się bardzo dobrze. Nie tylko siemię

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3087
mam pytanie - jak ważne w odchudzaniu jest zachowanie stałych pór posiłków/regularności? chodzi mi o to, czy robi dużą różnicę to, że jednego dnia zjem 4 posiłki co 5 godzin, drugiego 5, co 3 godziny, nieraz po prostu robię trening rano, a nieraz wieczorem, bo mam pracę na inną zmianę -wtedy posiłki też inaczej wyglądają, raz mam rano węgle, raz mam tylko wieczorem. robi to różnicę? oczywiście pod koniec dnia bilans kalorii i b,t,w jest zbliżony i tego się trzymam. Ale czy ma to jakiś wpływ na pogorszenie efektów?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium