SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 299265

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Przede wszystkim powinieneś skupić się na obwodach a nie masie ciała. Idealnie gdyby ona nie spadała.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5187
Czy miód po zaraz po treningu to dobre rozwiązanie? Chodzi mi o shake WPC + miód. Zamiast
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Banana dodaj : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2439
Co lepsze w diecie (przy zachowaniu założonej ilości makroskładników) chudy twaróg i więcej orzechów, czy tłusty twaróg i mniej orzechów?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
tłusty twaróg zawsze będzie lepszą opcją niż chudy, więcej/mniej orzechów to już kwestia dyskusyjna.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Czy WPC po treningu wliczać jako kcal do diety redukcyjnej ?

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Tak, wliczasz kalorie z wszystkich produktów spożywanych w ciągu dnia, nie ważne, że to po treningu.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2260
Jakie mleko (nie krowie, Owcze ani sojowe) np. Kokosowe, ale nie MLECZKO, migdałowe. Polecacie kupić? Jakie ma dobry skład?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
ja slyszalem od wielu osob ze niby nie wliczac szejkow po treningu... a niby gdzie one ida? wliczac wszystko co wsadzisz do buzi przez caly dzien(oczywiscie o jedzenie mi chodzi )
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
lordknaga
ja slyszalem od wielu osob ze niby nie wliczac szejkow po treningu... a niby gdzie one ida? wliczac wszystko co wsadzisz do buzi przez caly dzien(oczywiscie o jedzenie mi chodzi )


Dobrze żem samiec

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium