SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 299347

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
kosno
Czy będąc na masie na low carbie (przez 1 tydzień jem do 30ww później 100-150) trzymać białko na poziomie 2g/kg MC czy zaniżyć trochę? Bo na keto trzymałem niżej ale keto to nie low carb ale z drugiej strony jak przez ten tydzień mam mniej ww to na tydzień może uciąć białko? Tylko czy jest znów sens jak i tak jest nadwyżka kaloryczna?


2g w zupełności wystarczy. Trzymaj więc w tej okolicy.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6240
Jeśli biore 2 kapsułki dziennie żeń szenia z olimpu, to lepiej zapodać dwie naraz do sniadania czy rozłożyc na dwa razy np. jedną do sniadania do drugą do obiadu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Możesz rozłożyć.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
Jakiego masła użyć do kawy przed treningowej? Jestem na lc także lipa z ww. Osełka ekstra się nada ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 189 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2798
Okienko anaboliczne --> jeżeli po treningu wypije porcje bcaa i carbo, to ile mam czasu, aby zjeść porządny posiłek?

po prostu never give up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jopel5
Jakiego masła użyć do kawy przed treningowej? Jestem na lc także lipa z ww. Osełka ekstra się nada ?


może być :) choć ja polecam osobiście np. kerrygold

minik12
Okienko anaboliczne --> jeżeli po treningu wypije porcje bcaa i carbo, to ile mam czasu, aby zjeść porządny posiłek?

2-3 godziny

btw okno anaboliczne trwa nawet do 48 godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 109 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 994
Skoro wątroba(drobiowa, wieprzowa) odpowiada za detoksyfikację całego syfu z organizmu to czy te wszystkie toksyny i smieci nie są w niej zatrzymywane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
czechu92
Skoro wątroba(drobiowa, wieprzowa) odpowiada za detoksyfikację całego syfu z organizmu to czy te wszystkie toksyny i smieci nie są w niej zatrzymywane?


Wszystkie, ponieważ są one wydalane w wyniku rozkładu a nie kumulowane.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 109 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 994
Czyli jesc wątróbkę bez obaw?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Możesz spokojnie dodawać wątróbkę, serca, żołądki. Jednak pamiętaj o urozmaicaniu.


Zmieniony przez - domer w dniu 2015-09-29 19:21:39

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium