SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 301234

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 189 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2798
Zawsze jem owsianke na mleku z bananem, albo omlet owsiankowy z kilku jaj na oliwie i okolo 1h po tym posilku ide cwiczyc (rano)

po prostu never give up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 200 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5795
BzykuDG
A co chcesz osiągnąć tym dniem LC, bo to w zasadzie bez sensu, bo nie przyniesie na pewno żadnych korzyści??


Chciałbym po prostu pojesc bardziej tlusto :) bardziej nie chodzi mi o korzyści ale o ewentualne straty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4546 Napisanych postów 35814 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263240
Nobody11
BzykuDG
A co chcesz osiągnąć tym dniem LC, bo to w zasadzie bez sensu, bo nie przyniesie na pewno żadnych korzyści??


Chciałbym po prostu pojesc bardziej tlusto :) bardziej nie chodzi mi o korzyści ale o ewentualne straty



nic Ci nie będzie jak raz na jakis czas tak zrobisz

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dokładnie, a ten dzień LC niewiele/nic nie zmieni.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
minik12
Zawsze jem owsianke na mleku z bananem, albo omlet owsiankowy z kilku jaj na oliwie i okolo 1h po tym posilku ide cwiczyc (rano)

No i dobrze, możesz też postarać się żeby posiłki były zbilansowane. W posiłku przedtrenigowym dobrze żeby były tłuszcze, dłużej będziesz syty, co za tym idzie więcej siły na porządny trening. Czyli np do tej owsianki dorzuć trochę twarogu i orzechów lub wiórków kokosowych. Omlet owsiankowy z jajkami i oliwą jak najbardziej zbilansowany.

Ja natomiast mam pytanie o kwasy tłuszczowe wielonienasycone. Ostatnio dbam o to żeby utrzymać dobre proporcje i brakuje mi trochę wielonienasyconych z omega 3. Nie mam za bardzo dostępu do oleju lnianego, nie mieszkam w Polsce a tutaj go nigdzie nie widziałem. Wiem że pestki dyni, orzechy włoskie, ryby, olej rzepakowy troszkę ma ale nie za dużo. Z jakich produktów mogę go jeszcze dostarczyć? Olej MCT ma tylko nasycone? I Czy ogólnie dobrze dołączyć go do zdrowej diety?
Pozdrawiam

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Jakis suplement zawsze mozesz nabyc, siemie lniane tez powinno dac rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nasycone też musza być w diecie :) Więc nie ma problemu

Źródła omega - 3 : tłuste ryby, krewetki, siemie lniane, w mniejszym stopniu : rzepakowy, orzechy włoskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
To ja mam pytanie- cwicze 3 razy w tygodniu - srody,piatki i niedziele. Czasem, ze wzgeldu na zmiany w robocie trening piatkowy wychodzi albo o pierwszej w nocy albo okolo 8-9 rano w sobote. Robie FBW , wciskac wtedy w niedziele trening jeszcze( sobote cala przesypiam prawie do niedzieli) czy odpuscic sobie i zostac przy 2 w tygodniu jak laze na nocki? Jak robie w niedziele 3 trening to jest taki na polgwizdka, ale do przezycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
W DNT zwiększam spożycie tłuszczy na rzecz węgli

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium