SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 300775

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9184
a jak poznać czy jest wysokolinolenowy? bo na etykiecie nie ma takiej informacji tylko makro http://www.fatsecret.pl/kalorie-wartości odżywcze/złoty-Łan/wielkopolski-olej-lniany/100g 

Bez rozstepow niema postepow,a kazdy rozstep to postep :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Napisz do producenta.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
czesc, mam pytanie do was bo niektorzy z was to dla mnie autorytety.Jak bardzo liberalni jestescie w kwestii takiej ze klientowi ulozyliscie diete,a on mowi ze cos tam mu nie pasuje, np 2 bułki grahamki chce zmienic na chleb razowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
Na moje wszystko jest kwestia dogadania,
jak to mówią "klient nasz pan" moze byc tak ze czegoś nie bedzie lubił a nie o to chodzi zeby robił cos na sile, z drugiej jednak strony nie mozn dac wejść sobie na głowę, to Ty dla klienta jestes autorytetem w kwesti odżywiania, zawrócił sie do Ciebie o pomoc wiec musi liczyć sie z Twoim zdaniem...
Porozmawiasz z nim co i jak, dlaczego tak a nie inaczej...dajesz swoją propozycje i dogadujecie szczegóły..
Nie pracuje w tej branży, nie korzystam z pomocy trenera/dietetyka ale mozna powiedzieć to takie spostrzeżenie oczami klienta bardziej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wiem nie układam nikomu ale jak coś komuś nie pasuje to należy zmienić na inny produkt o zbliżonej jakości ale jak klien się uprze ze woli coś innego a to jest niedobre wg nas to nalezy mu wytłumaczyć dlaczego to jest złe i nalży tego unikać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Wszystko zależy od tego na co chce zmienić. Zmiana, o której piszesz to w zasadzie żadna zmiana.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
Załóżmy, że poszedłem na imprezę, wypiłem trochę alkoholu i zjadłem sporo śmieciowego jedzenia typu chipsy itp. Co zrobić w następnych dniach po takim odstępstwie od diety? Obciąć kcal, czy po prosto to przeboleć i trzymać dietę tak samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887263
Trzymaj się tego co masz zaplanowane :) Bez zbędnego obcinania, syf zejdzie po kilku dniach ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
lec dalej normalnie, jeden taki wyskok raz na jakis czas nie zrobi Ci krzywdy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium