SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 301071

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3271
To nie jest aż taki zły pomysł o ile pomyślisz również o tym by w diecie dodać także więcej źródeł tłuszczów wielonienasyconych omega 3. Masło to ok. 50 gram kwasów tłuszczowych nasyconych i ok 20 gram jednonienasyconych omega 9 więc jest to dobra podstawa do tego, by dodać coś z omega 3 i mieć mniej więcej odpowiednie proporcje pomiędzy kwasami. Z drugiej strony jeżeli nie chcesz bawić się w te proporcje kwasów tłuszczowych, to pilnuj by głównie pochodziły one z tłuszczów nasyconych (które nie szkodzą człowiekowi) oraz wielonienasyconych omega 3 (wiadomo, że one są zdrowe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć. Mam takie pytanie, bo podglądałem na internecie dietę Dukana, chciałem się zapytać czy jest wgl. warta uwagi? Bo nawet jak się bardzo postaram to średnio wychodzi mi 1.500kcal na dobę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Jak nie chcesz sobie zrobić krzywdy to polecam poczytać forum i zasady zbilansowanej diety a nie głodówek.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie nie chce, a ta mi jakoś nie pasuje, a znajdę jakąś dietę w miarę tanią? Bo za dużo kasy nie mam, a wydawać po 100zł tygodniowo to mi nie bardzo pasuje, ale zaraz zobaczę. :) Jedynie jak bym mogł prosić o jakiś sensowny link.
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jeszcze jedno, dużo czytałem na temat endomorfów i zaleca im się spożywanie większej ilości białka a mniej węgli, czy to prawda czy jakiś kolejny mit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Każda dieta może być tania. Musisz po prostu bazować na ekonomicznych źródłach. Głównie białka i tłuszczów, ponieważ one są najdroższe. Np wątróbka, żołądki, serca, udka, pierś, schab, karkówka, szynka, jaja, nabiał, śledzie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
domer



A co powiesz na to?

A jeszcze jedno, dużo czytałem na temat endomorfów i zaleca im się spożywanie większej ilości białka a mniej węgli, czy to prawda czy jakiś kolejny mit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Przede wszystkim powinieneś poznać podstawowe zasady żywienia a dopiero później skupiać się co będzie lepsze dla endomorfika, np rotacja węglowodanów. Jeżeli nie będziesz znał podstaw to się pogubisz.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium