SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 299148

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2917
Orientuje się ktoś, gdzie mogę dostać książkę albo ebooka o CKD Lyle'a Mcdonald'sa?

Live Fast Die Strong !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
po angielsku pdf czas szukania 10 sekund

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Bronti
Jakaś podpowiedź jak fajnie skomponować posiłek z ryżu, piersi i mrożonego szpinaku? :P

Mam chęć spróbować szpinak, ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać...


W dziale kuchnia sfd powinno być sporo przepisów. Szpinak smażysz/dusisz na patelni. Dodajesz sporo soli i czosnku, ew. jajko/mleko kokosowe, czy śmietanę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2917
Anubis pdf po angielsku mam, ale chciałbym tradycyjną książkę po polsku, żeby poczytać chociażby np w trasie.

Live Fast Die Strong !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Raczej nie znajdziesz z tłumaczeniem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 187 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5792
Leucyna - warto ?
Jak dawkować ? 10g dziennie będzie ok ? ( przykładowo 3g po przebudzeniu do posiłku, 4g po treningu, 3g do ostatniego posiłku )
Poleca ktoś jakąś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Okołotreningowo min. 1g/10kg masy ciała. Najlepiej w proszku. O szczegóły pytaj w dziale odżywki i suplementy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
leucyna po treningu, sama jest zbędna, najlepiej przyjąć z białkiem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 313
Przed chwilą oglądałem program w tv gdzie usłyszałem, że ryż po ugotowaniu (100g) ma 98 kalorii a nie 357 kcal tak jak przed ugotowaniem, ktoś się orientuje jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388059
jak wazysz po ugotowaniu to jest on napuchniety woda, 100g przed ugotowaniem to okolo 300g po ugotowaniu.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium