SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 299236

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zależy z czego węgle, mnie np po owsianych czy kaszach wzdyma.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
głównie ryż, ziemniaki, kasze, owsiane, owoce

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263106
po owsianych bardzo dużo osób ma takie problemy

inna sprawa, że duża ogólnie ilość błonnika też może tak wpływać

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4107
Szukam jakiegoś wiarygodnego artykułu odnośnie wpływu nadwagi/otyłości w dzieciństwie na metabolizm w późniejszym życiu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
dałbym Ci zdjęcia paru kolegów :D lepsze niz artykuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
marandile to działa w dwie strony, są osoby chude w dzieciństwie a np przy 30 są już otyli, tak samo z otyłością wśród dzieci, nie koniecznie musi mieć problemy w późniejszym dojrzewaniu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3271
A nie jest czasem tak, że jest jakiś tam czas do którego organizm wykształca sobie zdolność za odkładanie tłuszczu ? Gdzieś mi się to kiedyś obiło i nie pamiętam gdzie, ale słyszałem taką teorię że do 3 czy tam 5 roku życia u człowieka wykształcają się cząsteczki, miejsca na przechowywanie tłuszczu, im dziecko będzie bardziej otyłe w tym czasie, tym więcej ich będzie miało i tym łatwiej w przyszłości będzie tyło. Tych "miejsc" nie da się pozbyć, zostają już na zawsze i zależne jest tylko czy są wypełniane czy nie.... Nie wiem, może coś pokręciłem, bardzo dawno o tym słyszałem ale tak jakoś mi zostało w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
tak jest tylko mnie na szkole uczyli ze w okolicy 6roku tworzą się komórki tłuszczowe i zostają już na całe życie.

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3271
no otóż to :) wiedziałem że dawno temu gdzieś to słyszałem, najwyraźniej w szkole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Czyli wiedza dosc stara. Poszperaj na forach medycznych i pediatrycznych to znajdziesz cos bardziej aktualnego.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium