SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 299368

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
DamiosL
Też tak zrobiłem, ale po wysłaniu trzech maila i nie otrzymaniu odpowiedzi zwątpiłem w sens wysłania kolejnego

@wincol, na opakowaniu dokładnie jest tak;

Węglowodany : 55,7 g
w tym cukry : 1,1 g
Błonnik : 9,7 g



Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2015-09-20 17:18:16


A jednak nie ma jak era Facebooka, jedna wiadomość i od razu odpowiedź

"Panie Damianie,
Watości podane na opakowaniu są prawidłowe, na stronie jest błąd, który zaraz poprawimy. Bardzo dziękujemy za czujność"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Ja ladnie tracilem mase na aerobach zaraz po treningu silowym( ze 20-30 minut maks), sprintach, spacerach farmera, a teraz zaczalem kompleksy sztangowe- duzo jest zamiennikow dla aero, jesli chodzi o chec spalenia kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Witam. Czy mięso z łopatki wieprzowej z wołowina jest okej do spożywania 1-2x/ew?

Skład : 80% łopatka wieprzowa 20% wołowina.

Makro:100g
Tłuszcz 13g
W tym nasycone 5g
Węglowodany 0
Bialko 18g
Sól 0,2g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
Co sądzicie o budowaniu masy na diecie typu low carb? Bazując tylko na białku 2g na kg MC i węgli około 100 w ciągu dnia? Czy jest sens czy lepiej budować mase na wysokich węglach a niskim facie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
MilkyLayne
Witam. Czy mięso z łopatki wieprzowej z wołowina jest okej do spożywania 1-2x/ew?

Skład : 80% łopatka wieprzowa 20% wołowina.

Makro:100g
Tłuszcz 13g
W tym nasycone 5g
Węglowodany 0
Bialko 18g
Sól 0,2g



Każde mięso jest dobre. Byle kupiony elementy i zmielony w sklepie lub w domu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
kosno
Co sądzicie o budowaniu masy na diecie typu low carb? Bazując tylko na białku 2g na kg MC i węgli około 100 w ciągu dnia? Czy jest sens czy lepiej budować mase na wysokich węglach a niskim facie?


Nie ma lepiej gorzej. Należy dobrać odpowiednio pod swój organizm. Najlepiej go poznać i wtedy wyciągnąć wnioski.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4262
Wzorcowy skład jogurtu naturalnego to mleko i kultury bakterii jogurtowych?

Udało mi się znaleźć jogurt o takim składzie i jestem ciekaw tego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
domer
kosno
Co sądzicie o budowaniu masy na diecie typu low carb? Bazując tylko na białku 2g na kg MC i węgli około 100 w ciągu dnia? Czy jest sens czy lepiej budować mase na wysokich węglach a niskim facie?


Nie ma lepiej gorzej. Należy dobrać odpowiednio pod swój organizm. Najlepiej go poznać i wtedy wyciągnąć wnioski.


Takiej odp się spodziewałem :D może źle zadałem pytanie, bo gdzieś czyąłem że robioenie masy na keto jest ciężkie bądź u natrurali to niemożliwe ale artykułu nie pamiętam a zostały mi jakieś wycinki z art i mam mwątpliwości czy przy tak małej ilości ww idzie zrobić masę? Czy u naturala na keto da się rozbudować masę mięśniową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie myl ketozy z low carbem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Bronti
Wzorcowy skład jogurtu naturalnego to mleko i kultury bakterii jogurtowych?

Udało mi się znaleźć jogurt o takim składzie i jestem ciekaw tego :)


Zgadza się. W przypadku kefiru ew. grzybki kefirowe.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium