SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 301124

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38260
To co poradzić?
Dodam, że węgle ładuje w dni z aerobami przed snem a w dni z siłowym bezpośrednio po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
to czy bedzie dobre takie posuniecie to sprawa indywidualna, sam musisz sprawdzic na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38260
a jakieś inne pomysły jak pozbyć się tego braku energi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
moze za malo kcal juz po prostu?
ile ich masz lacznie, ile ważysz?
ile redu juz trwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
koob
4. Placki z płatków owsianych i jaj: ile płatków na dwa jajka wsypać aby się dobrze usmażyły? I czy namoczyć płatki wcześniej we wodzie? Do tej pory jadłem płatki tylko namoczone wodą i zajadałem jajecznice :p


Ja robie 100g platkow na 3-4 jajka, nie polecam namaczac, raz probowalem zrobic taki placek poprzednio maczajac platki i wyszla jedna wielka packa a nie placek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38260
wincol
moze za malo kcal juz po prostu?
ile ich masz lacznie, ile ważysz?
ile redu juz trwa?


Kcal mam właśnie sporo, 2500 kcal, zacząłem od 2600-2700 i po pewnym czasie stanęło, dorzuciłęm aero, teraz 3x45(na 3200-3400 mase robiłem ostatnio)
Waga 102
Wzrost 191
Redu od pażdziernika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
Zezol
koob
4. Placki z płatków owsianych i jaj: ile płatków na dwa jajka wsypać aby się dobrze usmażyły? I czy namoczyć płatki wcześniej we wodzie? Do tej pory jadłem płatki tylko namoczone wodą i zajadałem jajecznice :p


Ja robie 100g platkow na 3-4 jajka, nie polecam namaczac, raz probowalem zrobic taki placek poprzednio maczajac platki i wyszla jedna wielka packa a nie placek.


dobrze odcedzisz platki to wyjdzie jak trzeba , a nie bedzie taki suchy,
ale sposobow jest wiele, w zaleznosci kto co lubi,
to samo tyczy sie proporcji poszczegolnych skladnikow , nie ma jednego idealnego przepisu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263225
wincol
Zezol
koob
4. Placki z płatków owsianych i jaj: ile płatków na dwa jajka wsypać aby się dobrze usmażyły? I czy namoczyć płatki wcześniej we wodzie? Do tej pory jadłem płatki tylko namoczone wodą i zajadałem jajecznice :p


Ja robie 100g platkow na 3-4 jajka, nie polecam namaczac, raz probowalem zrobic taki placek poprzednio maczajac platki i wyszla jedna wielka packa a nie placek.


dobrze odcedzisz platki to wyjdzie jak trzeba , a nie bedzie taki suchy,
ale sposobow jest wiele, w zaleznosci kto co lubi,
to samo tyczy sie proporcji poszczegolnych skladnikow , nie ma jednego idealnego przepisu,




tak jak pisze Wincol, z namoczonych płatków wychodzi właśnie fajny wilgotny i miękki placek/placki


Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-12-02 20:27:59

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
czy ktos ma pojecie jak oszacowac straty filety z mintaja kupowane w kostkach mrozonych? Nie mam jak zważyć. z 500g takiego wora odejdzie ze 100g samej wody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887298
Albo i nawet ze 200 :) Zależy jaki filet kupujesz, na opakowaniu powinieneś mieć info odnośnie glazury ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium