SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 301546

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
tak ale też zawiera sporo jednonienasyconych, i niestety często ostatnio też wielonienasyconych omega-6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 270
A jak wypada w porownaniu do masla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37
Jestem uczulony na nabiał czym mogę zastąpić w diecie MLEKO ,serki wiejskie itp ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37
nie pasuje mi ani na śniadanie ani na kolacje nic z tego ;/ hehe Na śniadanie mam jajecznicę z 5 jajek . Na kolację chciałem np z 250ml MLEKA. Między posiłkami np 300 g serka wiejskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
jak to nic :D
To jest baza
Inaczej diety nie zbudujesz zbilansowanej ( znaczy jeśli mówimy o pełnowartościowym źródle białka )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45
Witam,
mam małe pytanie odnośnie diety. Po 4 latach przerwy od siłowni, chcę znowu zacząć ćwiczyć. Mam 180cm wzrostu, 83kg wagi, 35cm w bicepsie. Chciałbym zrzucić trochę tłuszczu ale jednocześnie nabrać dużo masy mięśniowej. I teraz pytanie, czy dieta na masę jest dobrym wyjściem w moim przypadku? Boję się, że mnie jeszcze bardziej zaleje tłuszczem, zamiast go zrzucić. Dieta, którą ułożyłem dostarcza dziennie: 212,9g białka, 90,25g tłuszczy, 487g węglowodanów oraz 3368kcal.
Jaką dietę byście mi polecali? Jednak masówka potem redukcja? czy coś innego? Bo nie bardzo wiem jak to działa :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
wymiary nic nie mówią
załóż osobny temat z fotką poglądową to powiemy czy czy masa czy redukcja
+ najlepiej tę dietę ułożoną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
Czy będąc na masie na low carbie (przez 1 tydzień jem do 30ww później 100-150) trzymać białko na poziomie 2g/kg MC czy zaniżyć trochę? Bo na keto trzymałem niżej ale keto to nie low carb ale z drugiej strony jak przez ten tydzień mam mniej ww to na tydzień może uciąć białko? Tylko czy jest znów sens jak i tak jest nadwyżka kaloryczna?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium