SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 299392

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zależy ile kto jada pieczywa. Jedyne na co należy zwrócić uwagę to ok 10% błonnika, podobnie jak w pełnoziarnistych. Aby nie przesadzić z ilością.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Tygrysekk
prin
Czy powinno się spożywać każdego dnia taką samą ilość kalorii bez względu na to czy jest to DT czy DNT czy raczej uciąć gdy nie trenujemy?
W moim przypadku jest to rozważanie 1700kcal DNT/ 1800 DT
Trening FBW 3 x tyg, budowanie masy mięśniowej


Można zastosować rotację kalorycznością (w większości przypadków rotacja węglowodanami), ale o 100 kcal to nie zawracałbym sobie głowy (prędzej różnica 300-400 kcal w DT i DNT)

Masa i 1700 kcal to się nie może udać, ale musisz podać więcej informacji o sobie.


Jestem osobą szczupłą i nie chcę schudnąć. Moim celem jest wyrzeźbienie lekkiej muskulatury. 2 miesiące temu rozpoczęłam trening siłowy 3 x tyg. Do tego trenuję lacrosse 2 x tyg. W ubiegłym roku trenowałam biegi długodystansowe, w tym półmaraton.

Aktualnie:
Waga:55kg
Talia:65 Biust:82 Pod biustem:76,5 Biodra:85 Łydka:35 Udo: 47 Biceps:24.5 Przedramię:23.5

Trening: siłownia x3 FBW by Obligues + 2 x cardio
Miska: Kaloryczność w okolicach 1700kcal - 1800kcal z przesunięciem na dni treningowe gdzie jem więcej i bardziej treściwe posiłki uwzględniające mięso.
B: 120g + T: 50g reszta węgle z małymi odchyłami na korzyść któregoś ze składników. BWT: 30-40-30
0g alkoholu oraz napojów innych niż woda, zielona herbata czy też skrzyp/pokrzywa.
Bez supli. Lekka niedoczynność tarczycy


Po dwóch tyg trzymania diety, mam poczucie że to trochę mało jednak. W klatce schudłam a w pasie przybyło

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
jak chcesz wyrzeźbić muskulaturę nie posiadając jej?
inna kwestia - rzeźba=redukcja(chudniecie)

Zmieniony przez - dideek w dniu 2015-05-06 13:52:28

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Ok, kwestia słownictwa w takim razie :) Wpierw zbudować mięśnie aby było w czym rzeźbić

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Najlepiej będzie jak założysz nowy temat i opiszesz tam wszystko dokładnie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15
Jak sądzicie, czy trawienie białego/brązowe ryżu może zależeć od preferencji i indywidualnych zdolności organizmu. Spotkałam się z taką opinią, że niektórzy po prostu lepiej trafią taki, a inni taki ryż.

Kazimierz Dolny to wspaniały wypoczynek i agroturystyka. Więcej na http://www.lipowadolina.com.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
Tak to jest podobna sytuacja jak z płatkami owsianymi. Jedni je wcinają i nie mogą bez nich żyć inni maja potworne problemy trawienne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Różnie to bywa. Nie jest to tylko kwestia ryżu a wielu innych produktów.

Zmieniony przez - domer w dniu 2015-05-06 16:05:26

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
Cześć planuje mała redukcje w tym że zastosowałbym się do rady aby np w dnt uciąć troche węgle mniej niż w dt (nie typowy carb cycling) Ile to powino być wegli 50g? 100g? Dziennie będe jadł 350g węgli i te które utnę z dnt wrzucić do dt czy poprostu podbić te wartość tłuszczem aby bilans tygodniowy się zgadzał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
wszystko zależy od tego jak na niskie węgle reagujesz i jak na nich się czujesz, ja np bym się nie czaił i uciął je o połowę, a kcal uzupełnił tłuszczem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium