SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 300903

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Matt133
Ok, zmienię te Bcaa.
Dodać do tego przedtreningowego odżywki białkowej ? np. zamiast tej porcji po treningu ?
Wrzuciłem ją po treningu bo po treningu


Możesz dać chociaż z 10g a po treningu wtedy 30g.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
Ok, zmienię te Bcaa.
czyli tak będzie ok?

15g bcaa + johimbina -> trening -> od razu po treningu bez supli 30 mminut aerobów/lekkiego interwału --> białko w drodze do domu -> posiłek czy odpuścić to białko w drodze powrotnej na rzecz dodania go do przedtrenigowego ?

Jest godzina odstępu w tym wypadku, bo to jest w firmie shake'a, więc w zasadzie szybko się trawi. W rzeczywistosci moze i wychodzi do1,5h odstepu. Przy normalnym psiłku z ryżu/kaszy/miesa/warzyw robie minimum 1,5h odstepu :)

EDIT Ok. podziele ta porcję. Poprzedniej odpowiedzi nie zdążyłem edytować bo pojawił sie nowy post.


Zmieniony przez - Matt133 w dniu 2015-07-06 12:03:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Stosując johimbinę zaleca się unikać wyrzutu insuliny. O ile po BCAA będzie niewielki, to posiłek przed treningiem niestety spowoduje jej wzrost. Ja bym się zastanowił na Twoim miejscu nad posiłkiem białkowo-tłuszczowym lub treningami na czczo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
też fakt z tą johimbiną. zapomniałem o nim.
Wystarczy że zmienię kolejnośc posiłków czy wtedy ten posiłek z mleka kokosowego/jajek/płątków traci racje bytu ?

bo po wyjsciu z szatni po aerobach/interwałąch byłby wygodny, ale jest dosyc tłusty.. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Jak Ci pasuje. Byle nie było w nim źródła węglowodanów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
domer
Byle nie było w nim źródła węglowodanów.

No ok. A wtedy ten obecny zmleka, płatków i jajek z odżywką białkową mógłby być potreningwym ? Nie za tłusty?
ostatnia wkestia a propo's warzyw. dobrze robie że nie wliczam ich do bilansu ? jeść ich w opór czy ograniczyć do jakiejs górnej granicy ? bo w opór to i z kilogram moze wyjśc ;) o ile na masówce tyle pochłaniałem to na redukcji troche ograniczam.



Zmieniony przez - Matt133 w dniu 2015-07-06 12:34:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Czy problemy z uspokojeniem się (chodzę cały czas zdenerwowany i nie mogę tego opanować) mogą wynikać z obniżonej ilości kcal i mniej węgli? Kiedyś jadłem 2500kcal (ok. 2,2g/kgmc białka, ok. 270g węgli i ok. 75g tłuszczów), teraz jest 2000kcal (ok. 3g/kgmc białka, 180g węgli, 75g tłuszczów). Wrzucam kompleks witamin od Bodymaxa, do tego magnez z Olimp Labs, jem sporo orzechów włoskich (magnez) i pomidorów (potas).

Dodatkowo piję 3 kawy dziennie, mało sypiam (średnio 5h), zacząłem nową pracę, klepię po godzinach (programista freelancer), ćwiczę 3x w tygodniu.


Zmieniony przez - Rafaeelloo w dniu 2015-07-06 19:10:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
Mogą, też tak miałem jak zszedłem za nisko z węglami. Moze bym sie przyzwyczaił, ale nie miałem czasu na takie akcje bo musialem byc w formie umysłowej od rana i niepozwalac sobie na rozdrażnienie i bóle głowy itp. moze też być od zbyt małej ilosci kalorii.

Na sen możesz spróbować łykać GABA. ja też teraz będę to zamawiał bo ma duzo dobrych opinii. Szybciej wprowadza Cię w głęboką faze snu wiec wydłuza czas snu w ktorym sie regenerujesz a co za tym idzie przy krótszym śnie jests bardziej wypoczęty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
to nie są jakos szczegolnie niskie węgle :) kwestia przyzwyczajenia,nie na takich ludzie funkcjonują okresowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
Racja, ale ja też na takich sie zle czułem, moze bym sie przyzwyczaił, ale po tygodniu sobie dałem spokój bo nie miałem czasu na eksperymenty :) Moze to tez było od małej kaloryczności :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium