SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 299151

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Zwykle wyglada to tak, sniadanie to płatki owsiane z jogurtem owocowym, po godzinie idę na siłkę. Po siłowni białko, 2h pozniej posilek. Także kiedy przyjmować białko? Chciałem zastapić białkiem 1-2 posiłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
skoro podajesz tylko jeden posiłek i jest to już "kupa" , to proponuję założyć osobny temat z ankietą i dietą do oceny.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Samym białkiem nie zastąpisz posiłku, i odzywianie pewnie kiepsko wygląda

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45871
białko to tylko uzupełnienie diety,czemu każdy zaczyna od odżywek nie myśląc o diecie,suple to nie złoty środek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4989
Koniu151
LukTech
Siema. Mam pytanie. Przeprowadzam pierwszego w życiu reversa. Od końca redukcji dodałem już 700kcal.. Waga stoi w miejscu (tzn. średnia tygodniowa raz wynosi tyle samo, raz 0,2kg więcej, w następnym tygodniu mniej) - tu pytanie. Jakiego przyrostu wagi powinienem się spodziewać? Rozumiem, że będzie on dopiero jak przeskoczę swój pułap kcal na utrzymanie? Więcej jedzenia - więcej węglowodanów - lepsze 'nabicie' --> waga nie powinna iść w górę przez glikogen? Mógłby ktoś mi to rozjaśnić, jak wygląda w praktyce?:D pozdro


zapewne dokładając kcal ciągle się docinasz, stąd taki efekt. Pomiary sprawdzasz?


Wymiary w miejscu, minimalnie w dół.
Odnośnie wagi w górę itp, to jak wyżej napisałem, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Być może dodając węglowodany metabolizm przyspieszył na tyle, że Twój bilans zerowy jest troszkę inny. Ciągle jesteś na ujemnym.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3817
Koniu151
mario004
To ja z kolei mam pytanie co do rozkładu makroskładników w misce, w śniadaniu mam ok 50 g tłuszczu i tyle samo ww w kolejnych 4 posiłkach mam po 10 g tłuszczu (i okolo 40 g ww na posiłek) i teraz pytanie gdybym ten tłuszcz zabrał z tych 4 posiłków ( 40 gram) i wrzucił do ostatniego posiłku było by to błędem ? czy olać to i patrzeć tylko aby makro się zgadzało ? Jak myślicie miało by to duże znaczenie taka przeniesienie tłuszczu z tych posiłków ? Z góry dzięki za odpowiedz :D


Teoretycznie, korzystniejszym zabiegiem byłoby zebranie w ten sposób węglowodanów, choć zależy to też od rozkładu dnia, treningów.


Czyli przenieść te tłuszcze ? I obserwować co sie dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
możesz przenieść, różnicy wielkiej nie będzie, choć jak pisałem lepiej sprawdza się kumulacja węglowodanów wieczorem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 46 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2308
Redukcja

Korzystniej będzie cały dzień lecieć B+T (mimo jakiejś aktywności w ciągu dnia)
Później wieczorem po treningu(sił+cardio) w posiłkach wszystkie węgle dopiero?
Taki CBL

Bo dylemat jak rozłożyć węgle podczas dnia, żeby jak najlepiej wszystko było.


Zmieniony przez - Sierpowy55 w dniu 2015-10-30 11:14:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Osobiście takie rozwiązanie jak wyżej stosuję w bardzo wielu przypadkach osób, które do mnie trafiają.
Chyba, że pracujesz ciężko fizycznie to niekoniecznie taka opcja się sprawdzi.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium