SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 299165

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
dokładnie, musisz obserwować jak organizm reaguje na zmiany makro, jedni na LC padają z nóg inni czują się dobrze na wysokich tłuszczach. Każdy jest inny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Pytacz_123
kurde tak sie zastanawiam co dać do diety na 3500kcal ektomorfikowi-mezomorfikowi.Chłop chce mase zrobić ,wazy 70kg ma fajną rzezbe nawet(w sumie nie wiem jak to zrobił na 70kg to powinien jak patyk wygladac). codziennie pracuje,nie wiem czym to nabic? Cieżko mi diete na 3000k ulozyc a co dopiero 3500, taka zeby była realna do zjedzenia.Nie znam goscia ktory potrafi zjesc np 500g ryżu :D

Nie rozumiem jak można mieć problem z podbijaniem kalorii w diecie? Ja mam dietę na 3200+ kalorii i często muszę się hamować. Ile razy chciałoby się trochę poszaleć z węglami.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Czy 3 kostki gorzkiej czekolady Wawela (T 6.5 Cukry 5.5 w tych 3 kostkach) na śniadanko można wplesc jak się jest na masie? Czy tylko okazjonalnie?

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że czekolada Wawela ma tylko 60% kakao, spróbuj poszukać coś 70% i więcej, ale śmiało, jesteś młody, więc nie warto żebyś sobie wszystkich przyjemności odmawiał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
wszystko jest dla ludzi, trzeba to tylko robic z glowa i umiarem, nie mozna popadac w skrajnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
Cześć, cześć, jestem podczas redukcji, jeżeli waga spada (przez ostatni tydz aż 0,8kg) i jestem na redu od 3 miesiecy to moge zrobić refeed ? bo czuje sie sflaczały i siła spada ;/ obecnie jestem na 2900kcal (375ww, 220b, 50tł ) i 2300dnt (200b, 250w,50tł ) przy 4 dt. i planuje zrobić refeed na 3000kcal ( 500ww,170b,>20tł ) zamiast 2300 w dzien nietreningowy. co o tym myślicie ? niby mam tego wegla w diecie ale mimo to nie coraz bardziej płaski sie robie.

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
sasuke
ja np. nie mogę zjeść dużego posiłku, bo się czuję bardzo ociężały, dlatego jem sporo jajek (z żółtkami), tłustych mięs i ryb czyli najogólniej rzecz biorąc dobijam kcal tłuszczami. I tak mi się wydaje, że obok białek serwatkowych itd. to jest jedyne sensowne rozwiązanie. Dołożyć do diety więcej tłustych rzeczy :karkówkę,., łososie, makrele, oleje, orzechy, kokos, jajka


i co wtedy nie zważasz na regułe np 1.2 g Tłuszczu/kg m.c ? Jak wtedy wyglądają mniej wiecej Twoje makroskładniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
Peos
Pytacz_123
ja pije olej lniany/oliwe , dorzucam olej kokosowy / maslo orzechowe do posiłków i kcal wpadaja. jestem niejadkiem a tez musze 3000-3500 wcisnac w siebie
i jakimi efektami mozesz sie poszczycic? Jak dlugo cwiczysz i stosujesz taki model zywienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3271
Pytacz_123 ja już dawno tak naprawdę nie zważam na to co się pisze na forach i co mówią kulturyści, czytam za to książki o żywieniu i eksperymentuję na sobie szukając złotego środka. Przez 8 miesięcy byłem na diecie (masa) High Fat (czy jak to kto zwał) ok. 1.5- 2 g tłuszczu na kg/msc, 2-2.5 g białka, węgle w dnt były ograniczane praktycznie do 0, w inne dni ich ilość była zależna od intensywności (najwięcej do 150g po treningu). O dziwo, zdobyłem prawie 20 kg masy i ledwo ponad 4% bf (z wagi 61 do 80 kg, bf, z 11.5 do ~16%) i czułem się bardzo dobrze, badania robiłem i też wszystko było w normie. Jest wiele sposobów budowania mięśni, redukowania i według mnie nie trzeba się trzymać sztywnych reguł :) przede wszystkim trzeba obserwować siebie czy podopiecznych i wyciągać odpowiednie wnioski, trzeba zainteresować się tematem i szukać różnych możliwości, bo ludzie tacy sami nie są i różnie mogą reagować na daną żywność

Zmieniony przez - sasuke w dniu 2015-05-30 20:15:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Pytacz a co Ci tam brakuje węgli?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium