SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 301013

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Ćwiczę od 3 miesięcy, trening 3 razy w tygodniu, przez pierwszy miesiąc FBW teraz split (klata + triceps, plecy + biceps, nogi + barki) - zgapiłem od kogoś z forum. Trenuję głównie na wolnych ciężarach (hantle, sztanga) staram się nie korzystać z maszyn. Po każdym treningu trochę rowerka, jakiś ćwiczeń na brzuch itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Siemanko. Od tygodnia stosuje diete wysokotłuszczową na mase miesniową , trenuje mnie personalny trener . Czuje sie bardzo dobrze na tej diecie, lecz jedna rzecz mnie nie pokoi . Codzinnie mam 6 jajek na sniadanie lub popludniu, jak to jest z cholesterolem w tym przypadku ? Wychodzi jakies 40 jajek tygodniowo . Przez moj 2 letni staż nigdy nie spozywalem tylu jajek w ciagu tygodnia, najwiecej mozna powiedziec do 16-18 i było wporzadku.

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nic Ci nie będzie, cholesterol egzogenny nie ma wpływ na endogenny we krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76052 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754952
W niczym to nie szkodzi. Pamiętaj jednak, że masz spory wybór. Wiele różnych mięs, ryb.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 258
100g płatków owsianych + 15g Ostrovit WPC 80 + banan czy 100g PVL Mutant Mass?


Zmieniony przez - zden4 w dniu 2015-09-27 22:18:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 521
Witam, chcialbym sie dowiedziec co moze byc powodem ciaglego glodu, znajdlem obfity posilek ktory zgodnie z makro powinien mnie zaspokoic lecz ciagle odczuwam glod .Dodam ze dprawie do kazdy moj posilek zawiera warzywa takie jak pomidor ,papryka, ogorek.


Zmieniony przez - borson93 w dniu 2015-09-27 22:36:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Albo jakies szybkowchlaaailne rzeczy jadles, moze malo miesa? Powodow moze byc bez liku- od zbyt szybkiego gryzienia po tasiemca. Jedz wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
borson93 załóż temat i opisz swoją dietę wg https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html i opisz swą aktywność

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76052 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754952
zden4
100g płatków owsianych + 15g Ostrovit WPC 80 + banan czy 100g PVL Mutant Mass?



Zmieniony przez - zden4 w dniu 2015-09-27 22:18:01


Jedyny okres kiedy można wypić gainer to bezpośrednio po treningu. Zawarte są w nim mocno przetworzone węglowodany.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 270
Smalec dobre zrodlo nasyconych tluszczy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium