SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 299155

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak już robię to na noc zalewam wodą, normalną jaka jest w czajniku czy z kranu i rano odsączam mieszam z innymi składnikami już bez blendowania.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Tak, tylko to co jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Co można jeść zamiast płatków owsianych, nie toleruje ich ale smakują. Słyszałem podobno, że płatki jaglane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Jeżeli ktoś jest na diecie która zawiera dużą ilość tłuszczy to zauważyłem że dużo osób spożywa takie produkty jak boczek, śmietana ,tłuste mięsa baa nawet kiełbasa co sądzicie o udziale takich produktów w diecie ? Oczywiście jeżeli są one dobrej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tłuszcze nasycone są jak najbardziej wskazane. I nie chodzi tu stricte o wysokie tłuszcze, co niskie węgle. Ja w swojej diecie mam boczek, mozarellę, camembert, ser żółty, brie, od wczoraj śmietanę , jogurt grecki. BTW u mnie 205/170/240. Jak forma można zobaczyć w dzienniku na takim jedzeniu.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PanOs
Jeżeli ktoś jest na diecie która zawiera dużą ilość tłuszczy to zauważyłem że dużo osób spożywa takie produkty jak boczek, śmietana ,tłuste mięsa baa nawet kiełbasa co sądzicie o udziale takich produktów w diecie ? Oczywiście jeżeli są one dobrej jakości.

dam ci cytat który Hubert napisał
Hubert81
Dowiedziono już, choć lobby producentów żywności stara się zagłuszać takie publikacje, że to niewłaściwy stosunek O6 do O3 odpowiada w głównej mierze za choroby cywilizacyjne jakimi sa problemy z układem sercowo naczyniowym a nie jak dotąd mówiono tłuszcze nasycone.

Także jeżeli mamy na uwadze zdrowie to lepiej oleje roślinne zastąpić w większości tłuszczem zwierzęcym, olejem kokosowym, jajami i omega-3 pochodzenia rybnego.

Ale przede wszystkim wyeliminować cukier, tłuszcze trans i produkty z mąki oczyszczonej. To najbardziej degraduje profil lipidowy.

Nasz PRO Robert Piotrkowicz zajada się obecnie tłustym mięsem, które stanowi podstawę jego diety. Pora odstawić do lamusa utarte i szkodliwe poglądy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Masarnie, jeśli tolerujesz i smakują Ci możesz jeść, fajne omlety z tego wychodzą ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jem jaglane i ZERO rewolucji w żołądku, na ryżowych też mam spokój, owies jednak nie dla mnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Dzięki Panowie za odpowiedź.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium