SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 61 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
matkus1
te dipy to trudna konkurencja, o ile w łokciach wyprostować dość prosto, to weź idealnie ugnij do kąta prostego na dole, nie za mało nie za dużo

Zgadza się przy zejściu jest większy problem,bo jak robię aby ramię było równolegle z poręczami to mam wrażenie że za krótki ruch,a jak chcę aby było na pewno dobrze to schodzę barkami poniżej łokci,więc planuję aby ktoś z kolegów patrzył z boku i w trakcie gdyby coś było nie tak na bieżąco podpowiadał "niżej lub prostuj"

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-09-07 15:28:50
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 61 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
Napisałem na YT do Jarka i pumpsuper,zapytując czy przyjadą do Poznania i dałem link do wątku z zawodami,jak odpiszą dam Wam znać.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58816
Kolejna miazga od Borisa! Może były lekkie kolanka,ale 20,5 powt. z 39-kg,zostawia resztę Świata dość mocno w tyle... :)





Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-09-07 19:46:43
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6037
wlasnie mialem to wysylac. brak mi slow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34967
gość pozamiatał :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35738
Widać że trenuje notorycznie podciąganie przy tej masie i kładzie na to nacisk.
Ludzie trenujący przy wiekszych masach nigdy nie kładą nacisku na podciąganie z obciążeniem i stąd te niskie wyniki.
Gosc pozamiatał, wynik godny uwagi.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-koleś jest mega-koniem,ale żeby zrobili mu wpis do Księgi Guinness'a,to musi jednak poprawić kilka rzeczy,bo Proto miał sporo dokładniejsze filmiki.Na pewno musi robić na pełnym drążku,wyeliminować te kolanka i robić idealne doprosty ramion,bo tam takich trochę brakuje...:)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz, na dobrą sprawę musi wszystko poprawić - drążek, doprosty rąk, kolana , wtedy by mu z 5 Pull up spadło na pewno.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35738
wysciel nie może wygrać, bo on jest bardziej dlugo dystansowiec, typu dluższe odpoczynki i ta myśl mnie trzyma, a wregulaminie do Dipow jest taki punkt.

3)Odpoczynek podczas wykonywania swojej próby może trwać maksymalnie 3 sekundy na górze lub na dole.
No a to jego filmik, zdaje się że już po 37x potrzebuje odpoczynku.




Zmieniony przez - konik506 w dniu 2013-09-08 11:26:04

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

electro
Polecane artykuły