SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184
Niesamowite, zazdroszczę :)

no pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Darek-we Wrocku będzie podciąganie bez obciążenia takie jak w Międzyzdrojach/pauza na dole i pełne przeniesienie brody ze wzrokiem na wprost/Będą też dipy i wyciskanie wielokrotne.Chcesz jeszcze robić masę? To już przekroczysz 100-kg.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Marek-no to widzę że siła jest! :) Jeszcze nam przejdziesz do WW z 100-kg :)

Łukasz jaka siła? :),pozioma to moja słaba strona 120kg wyciskałem już 30 lat temu i od tego czasu kręcę się wokół tego raz w górę raz w dół.
Moim wyznacznikiem siły są poręcze,ale na razie ich nie trenuję ze względu na moje kontuzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tatar
Najlepsze sceny z 2013 roku z Polski



Maciej świetny film,oglądałem cały na fb i dałem laika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
ta kompilacja SW naprawde super, dzisiaj właśnie z Mateuszem pierwszy trening po zawodach odpuścilismy typowe podciaganie i bawilismy sie troche właśnie bardziej w elementy SW.
Lukix pewnie masz straszny niedosyt po Poznaniu, że juz tak ruszyłes z przygotowaniami na Wrocław.
Obejrzałem film z podciagania i 15 razy przeniosłem brode na drazek a 16 nie dociagnałem, ale nie zaliczyli mi jednego za nie prostowanie rąk, zauważyłem, że jak się nie pilnuje to mi się to dość często przytrafia zwłaszcza przy szybkim tempie
Szkoda, że we Wrocławiu nie bedzie klasyfikacji dla najbardziej wszechstronnego zawodnika z 3 dyscyplin tak jak w Poznaniu bo pasowałoby mi to :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
michaik
Wszystko dla gości Puchar dla najbardziej wszechstronnego zawodnika załatwimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel to jest dopiero organizator-"mówisz-masz" :) Jako że będę gościem z daleka/300 km/,to fajnie by było jakby ktoś po mnie przyjechał i mnie odwiózł

Michał-fajny pomysł z tą klasyfikacją najwszechstronniejszego,ale i tak byśmy nie mieli szans z dobrymi wyciskaczami wielokrotnymi.Oni za dużo by odjechali,a w dipach też będą solidni-w samym pnd nie ma szans tego odrobić...Co do Poznania,to rzeczywiście,a Wrocławski regulamin jest dla mnie szansą na dobre miejsce.Jednak z moim ostatnim szczęściem,to pewnie będę 4-5... :) Będzie mnie też mobilizowało,że zacząłeś mi deptać po piętach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
lukix
Wycwiel to jest dopiero organizator-"mówisz-masz" :) Jako że będę gościem z daleka/300 km/,to fajnie by było jakby ktoś po mnie przyjechał i mnie odwiózł

Michał-fajny pomysł z tą klasyfikacją najwszechstronniejszego,ale i tak byśmy nie mieli szans z dobrymi wyciskaczami wielokrotnymi.Oni za dużo by odjechali,a w dipach też będą solidni-w samym pnd nie ma szans tego odrobić...Co do Poznania,to rzeczywiście,a Wrocławski regulamin jest dla mnie szansą na dobre miejsce.Jednak z moim ostatnim szczęściem,to pewnie będę 4-5... :) Będzie mnie też mobilizowało,że zacząłeś mi deptać po piętach


Ale przyznając punkty za każdą konkurencje tak jak w Poznaniu widziałbym dla siebie szanse ;)
Żebyś wiedział, uważaj mam duży zapas guarany hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium