SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-dokładnie.Z obciążeniem,to Mateusza ciężko pokonać,a bez to już kilku osobom się udało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie znacie filmik, 75 muscle up, stopniowo technika mu siada i odpoczywa na drazku, ale i tak dla mnie mega wyczyn patrzac nawet na sam czas spedzony na drazku


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dzisiaj Łukasz , było tak, najpierw nie byłem w pracy i zaliczyłem bardzo poranny trening ogulnorozwojowy , później przyjechałem 200 km samochodem w sprawach domowych , następnie grabiłem liście koło drążka i w przerwach znów trening ogulnorozwojowy .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
Marek-dokładnie.Z obciążeniem,to Mateusza ciężko pokonać,a bez to już kilku osobom się udało...


no Mariusz i Łukasz z własnego doświadczenia wiecie, że jestem do pokonania :)

miałem w planach olać drążek jak zwykle na kilka miesięcy, ale ciągle piszecie i przypominacie mi :) muszę wziąć się za trening i z Tadeuszem wygrać mam z nim bilans 0-3 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz w podchwycie to się zgodzę .
Ale powiedziałeś teraz fajne słowo, czyli ,,pokonać'' Tadzia, czyli rozumie że masz chęć na Międzyzdroje ?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-trzeba wreszcie pokonać Tadeusza,bo to najbardziej obecnie utytułowany zawodnik naszej dyscypliny/M.P-2010,2012/ U mnie trening ostatnio mocno przemeblowany,bo podpatruje tych najlepszych na świecie i po woli zaczynam trenować podobnie tak jak Oni...:) Więc już można się bać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
A tu znowu ten dzik od dipów,ale jednak Nirose jeszcze chyba trochę silniejszy :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no widać że już mocny zawodnik jesteś :) jeszcze trochę to może i Ty Tadka wsiąkniesz :) a może jeszcze prędzej jak ja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No Łukasz mnie bardzo ostatnio zadziwia , nie mogę już mu dac rady.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium