SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Nie można się nigdy poddawać.
Mnie też już zaczyna nosić , jestem na razie w pracy, a ruchy mam potrójne .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
Witam! Panowie musze powiedziec, że odpadam z jutrzejszych zawodów - niestety taka praca, cały miesiąc miałem ta sobote w grafiku wolna ale od wczoraj juz wiem na pewno, że jest zabrana i nie ma szans tego zmienić... Szkoda mi bo zapowiada sie super impreza. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć wam powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Bardzo szkoda ze nie będziesz, w sumie to swietna impreza, dlatego szkoda.
Ale praca jest pracą i nieraz tak bywa.

Łukasz , moc gościa jest imponująca.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Bardzo szkoda Michał,ale tak czasami bywa.Mieliśmy jechać z dwoma Radzyniakami,ale pojedziemy z jednym :) Chyba plamy nie da.. :) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Również życzę powodzenia i trzymam kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja już się pakuje jadę do Warszawy powoli :) także mnie na pewno nie zabraknie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jeszcze nie wiem jak z samochodem bo ropniakiem na dwóch to za drogo,wiec kolega jest w trakcie załatwiania czegoś na gaz,ale jeśli nie wypali to i tak mimo kataru i że "biednemu wiatr w oczy i zawsze pod górkę" przyjadę wcześniej pociągiem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium