SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
lukix
Ryksza może być
Myślę że ten puchar zgarnie ktoś kto wystartuje w 3 konkurencjach czyli raczej ktoś od Was /SW/.A zadecyduje pewnie zajęte miejsce w WW/myślę że będziecie obstawiać 40kg/bo na poręczach i na drążku na pewno będziecie jeden przy drugim.Chociaż przybył mi ostatnio nowy młody zawodnik były gimnastyk może on z Wami powalczy. Na drążku w ile osób chcecie ostatecznie robić rywalizację drużynową ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel w rykszy to mogę dostać kataru jak mnie przewieje :) Co do rywalizacji w drużynówce,to było coś chyba mówione o 3-osobach.My chyba jednak odpadamy,bo ciężko będzie nam o te 3-osoby w podciąganiu.Chyba że zmniejszymy do dwóch..

Zmieniony przez - lukix w dniu 2014-03-25 12:27:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
wycwiel ale to o których zawodach mówisz o drużynowej ?? bo ostatnio wspominałes, że na najbliższe juz odpuscimy i dopiero na jasień planujesz dodac klasyfikacje drużynową
a co do najbardziej wszechstronnego zawodnika to trzeba by pomyslec jak to zrobic dobrze bo o ile drazek i porecze sa dla wszystkch jednakowe to jest kilka kategorii wyciskania sztangi i jak by za to przyznawac ewentualne punkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Hallooo, halllooo , nie zapomnijcie ze jeszcze ja jestem i was zaskocze jak uda mi sie przyjechać. Haha, a tak poważnie to postaram sie przyjechac mimo słabych już wyników.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
michaik
W maju nagrodzimy zwycięską drużynę .Głównie to Wy /SW/rozegracie zaciekły jak mniemam bój drużynowy między sobą - to co 2 osoby?
Do najwszechstronniejszego zawodnika weżmiemy miejsca uzyskane w poszczególnych konkurencjach według punktacji którą przedstawię w temacie.Przy WW trzeba będzie ocenić sobie w której kategorii można wywalczyć jak najwyższe miejsce.Czy w 80kg,60kg czy 40kg/są trzy kategorie wiekowe/ale miejsce na najwszechstronniejszego zawodnika określimy ze wszystkich wyników uzyskanych na 40kg. Tak myślę że Max ilość punktów w WW wyznaczy konkurencja w której wystartuje najmniej zawodników.Zresztą to to dopracujemy jeszcze.Ale jeżeli są jakieś sugestie to chętnie wysłucham.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Ale zaraz przypuszczam że na 80kg i 60kg to raczej się nie rzucicie.Wyjątkiem mógł by być kontuzjowany drazekm bo z tego co zrozumiałem tylko on łączy SW z siłownią.

drazekm
Paskudna sprawa z tą kontuzją ja akurat wiem co przechodzisz z własnego doświadczenia.Z tego tak szybko się nie wychodzi niestety.Mi pomaga akupunktura.Pozdrawiam i zdrowia życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-kolejna super wiadomość od Ciebie :)

Wycwiel-jak dla mnie z tymi punktami może być.Co do drużynówki w podciąganiu,to ja jestem za 2-osobami,ale niech większość głosów zdecyduje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
No to czekam tydzień i zamykam ostatecznie sprawę ilości zawodników w drużynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Ale zaraz przypuszczam że na 80kg i 60kg to raczej się nie rzucicie.Wyjątkiem mógł by być kontuzjowany drazekm bo z tego co zrozumiałem tylko on łączy SW z siłownią.

drazekm
Paskudna sprawa z tą kontuzją ja akurat wiem co przechodzisz z własnego doświadczenia.Z tego tak szybko się nie wychodzi niestety.Mi pomaga akupunktura.Pozdrawiam i zdrowia życzę.

Dzięki za życzenia,oby się sprawdziły.
Opisałem tylko dwa przykłady związane z moim bólem pleców w dolnym odcinku lędźwiowym a było ich oczywiście znacznie więcej,nie użalam się i nawet nie byłem u lekarza choć na 100% miałbym L4.
Co do ww,to jednak potrzebny jest bardziej wytrzymałościowy trening a ja tak nie trenuję,najwięcej to robię po kilkanaście powtórzeń w serii na mniejszych ciężarach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Nie wiem czy to widzieliście,ale to jest super rozwiązanie na zawody w pompkach.Ruski to mają łeb :)



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

forma lato