SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Adrian już w całkiem dobrej dyspozycji przed M.P.Poprawi przeniesienie brody na wzrok na wprost i będzie grożny :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2759


Chciałem się pochwalić że się nauczyłem muscle upów liczę na porady i przepraszam za końcówkę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No muszę przyznać że Adrian jest coraz mocniejszy, no i sylwetka mu się zmieniła.

Palxlel - Memuscle upy musisz robić tak jak ten pierwszy , ale z biegiem czasu wzmocnisz te mięśnie , no i wyczujesz technikę i bedzie coraz lepiej.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
Palxlel - Najważniejsze jest to że widzisz że robisz źle muscle - z czasem zacznie Ci wychodzić. Na początek staraj się wejśc na dwie - kwestia wytyrania. Jeszcze taka jedna wskazówka - wydaje mi się że Twoje wejścia to w większości pęd - nie masz bazy siłowej, dlatego tak się u góry kolebiesz trochę. Oprócz trenowania muscla, pamiętaj o dipach, pompkach i podciągnięciach ;)

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
Street Workout Poznań w Lublińcu na zlocie ;) Tak się bawiliśmy :D

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Palxlel


Chciałem się pochwalić że się nauczyłem muscle upów liczę na porady i przepraszam za końcówkę .

Bardzo ładnie,mało kto w wieku 14 lat się podciąga,więc tym bardziej uznanie za muscle upy i obyś wytrwał w treningach to sporo osiągniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Mocne ćwiczenie chyba do wyciskania idą przygotowania no i nie ma to jak dobra lektura pod ręką
Mam pytanie do Rady Starszych tego tematu.Czy będzie można skorzystać ponownie z tematu do przeprowadzenia kolejnego konkursu"Perfekcyjne internetowe pompki na poręczach z 20kg"?
Jak pisałem wcześniej zabezpieczymy z iti puchar i nagrodę ale liczymy na pomoc w utworzeniu "perfekcyjnego regulaminu" i patronat lukixa nad przebiegiem konkursu tak jak to miało miejsce w maju .
Proponujemy wstępnie termin rozegrania konkursu na pażdziernik a utworzenie regulaminu do końca czerwca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-Oczywiście nie mam nic przeciwko.Miło będzie znowu Was tu wszystkich gościć :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium