SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Wykonanie wzorcowe na filmiku o ile się nie mylę to chyba Twoje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3314
Tak to mój . Po prostu źle odeprałem treść wypowiedzi . Czyli tak jak na filmiku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
wycwiel


Właśnie dzwoniłem w tej sprawie do sędziego .Bez opierania brody o drążek.Tak jak przedstawia to filmik z wzorcowym wykonaniem.




myślę że to słuszna decyzja, no to teraz już w ogóle regulamin światowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
wycwiel

Te ostatnie 2-3 ruchy jak zauważyłem faktycznie przytrzymałeś się brodą.


Zgadza się, byłem ciekawy czy ktoś zauważy :) takie coś dużo pomaga, nie dość że mięśnie odpoczywają to można bezpiecznie bez ryzyka spadnięcia poprawić chwyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Ja zaliczam wszysykie powtórzenia iti czyli bardzo znanemu zawodnikowi WW .Przypomnę że właśnie On wykonał z 50kg 311 powtórzeń bez limitu czasowego.

To nie będzie wstydu z takim zawodnikiem przegrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
No zawodnik mocny.Szkoda że Ciebie nie będzie we Wrocławiu było by arcy ciekawie.Ale konkurs wciąż trwa także kto wie co jeszcze zobaczymy.Te wasze próby są zabójcze można je oglądać na okrągło.Skoro z 20kg takie wyniki padają to faktycznie można się spodziewać na zawodach wyniku z 4 z przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No drugi Michał,może się jeszcze poprawi?,ja jestem bez formy a filmik nagrałem za namową Mariusza i zresztą po tej próbie znowu mam problemy z krzyżem,więc zawsze mam dylemat czy próbować i cierpieć czy odpuścić.Lubię walczyć ale teraz to mi sie odbija na zdrowiu.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2014-05-11 16:19:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Bardzo mocne forum się tu zrobiło - Panowie jesteście naprawdę Mocni!!

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-dzięki że obdarzasz mnie takim zaufaniem odnośnie konkursku-postaram się sprostać i myślę że dobrze ocenimy próby,a wygra najlepszy:)Co do tego kładzenia brody,to jednak dobrze że nie będzie tego obowiązku,bo to mocno wybija z rytmu.

Zmieniony przez - lukix w dniu 2014-05-11 19:29:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Do czwartku te dipy? Bo chory byłem ostatnio i nie było co nagrywać...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium