SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
QUEBLO widziałem że uczestniczyłeś w dyskusji nad nowym działem "motywatory",nie wiem jaki mieliście pomysł i czy spełniają się Wasze oczekiwania ale dla mnie samo umieszczanie zdjęć,filmów i muzyki jest trochę płytkie i chyba zbyt słabe jak na Wasze aspiracje? Myślę że administrator i moderatorzy powinni "celować" wyżej.
Korzystając z aktualnej mody na Street Workout powinien być osobny dział temu poświęcony tym bardziej że istnieją już osobne fora streetworkoutpoland i gimnastycy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Cy tu czy gdziekolwiek wcześniej pisaliśmy zależało mi tylko na większej liczbie piszących użytkowników,ale z tego co widzę po tym nowym dziale to młodzieży dziś nie chce się pisać tylko woli wstawiać filmiki ślepo zapatrzona w zagranicznych idoli.

z jednj strony śmiało mogę napisać ze i tak jest lepiej niż było kiedyś. Słyszy się o jakicś zawodach, powstaje coraz wiecej zasad,reguł starających się znormalizować choćby podciąganie, organizuje się zawody nawet z dodatkowym obciążeniem(kiedyś jeśli już to tylko z masą własną)...

Z drugiej strony...podciąganie czy dipsy to specyficzne boje. Stosunkowo niewielki odsetek mających styk z siłownią(a ludzi ocierających się w mniejszym lub większym stopniu o siłownię jest sporo) po nabraniu kilku kilo mięśnia jest na tyle mocna by rywalizować w zawodach.


a co do drugiego wątku.
A skąd wiesz ze ja bralem udział w takiej dyskusji? Tajemnicą to co prawda nie jest ale nie udzielałem się w żadnym jawnym temacie na ten temat...
Na temat, dział istnieje kilka dni. Autor ma na niego jakiś pomysł i to co sie dzieje jest póki co "rozgrzewką".


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2014-01-09 12:51:13

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
QUEBLO

Z drugiej strony...podciąganie czy dipsy to specyficzne boje. Stosunkowo niewielki odsetek mających styk z siłownią(a ludzi ocierających się w mniejszym lub większym stopniu o siłownię jest sporo) po nabraniu kilku kilo mięśnia jest na tyle mocna by rywalizować w zawodach.

Może nie "specyficzne",ale trudne ćwiczenia wymagające jednak sporo siły,z tego co obserwuję na siłkach każdy by chciał być w tym dobry tylko że to wymaga sporo pracy i większości nie chce się aż tak męczyć,widzę jak obserwują mnie z zazdrością jak robię dipy czy muscle ups i wypytują jak dojść do takiej formy i wyników,ale na pytaniach niestety się kończy bo nic w kierunku poprawy w tych bojach nie robią.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2014-01-09 12:03:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Qeblo, no to życzę w miarę przyzwoitych warunków do trenowania w nowym domu, a drazek musi być, nie zapominaj o tym.

Odnośnie strony z filmami , to trochę dziwne jest że są same filmy z najlepszymi zagranicznymi , a Polaków nie ma, nikt nic nie pisze?
Szanuje Zefa, Adama, na pewno są dla mnie wzorem, ale bez przesady.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Queblo jako mod powinieneś wiedzieć że wystarczy wejść w Twój profil i masz na tacy gdzie się wypowiadasz.Fakt temat był tylko dla modów więc nie wiem co pisałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-odnośnie zawodów w Złotej,to organizator zapewnił mnie,że do końca stycznia się wyjaśni czy impreza się odbędzie.Trzeba śledzić stronę gminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
konik,drążek będzie. Najprawdopodobniej jakiś do sufitu,bo na ścienny mogę mieć mało miejsca,a w zasadzie będę miał tylko jedno pomieszczenie gdzie chciałbym by wisiał(takie pomieszczenie gospodarcze).

drazekm, brzmiało to troche jakbyś od kogoś mial jakies info, kto co powiedział w tamtym temacie. Co mnie lekko zdziwiło,stąd moje pytanie.
Na temat się wiele nie wypowiadałem, osobiście nie potrzebuję motywatorów do treningu. Sam w sobie mam dużo motywacji. Lubię sobie jednak podejrzeć jak trenują inni, dlatego. Ponadto admin jakis zamysł na ten dział ma, tak wiec dajmu mu szansę

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2014-01-09 19:22:40

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jeśli chodzi o mnie,to też nie potrzebuję motywacji w postaci filmików,zdjęć itd.Mam jej w sobie wystarczająco dużo,a cały dział tego typu to wg. mnie chyba jednak lekka przesada..

Queblo-jak ważysz teraz 91-kg,to zbudowałeś chyba sporo silnych mięśni i może wpadniesz na podciąganie z 20-kg. do Poznania 22-marca? :) Będziesz miał od siebie sporo bliżej niż latem do Międzyzdrojów-no i chyba większe szanse na jakieś dobre miejsce? :)

Duf zrobił oceny: Aleksowi nie zaliczył pompek,a Markowi zaliczył 18-powt. Mariusz jesteś na razie drugi na BB-Mode :) Może Marek i wycwiel się skuszą na te pompki? Byłoby fajnie:) U mnie forma nie jest jeszcze zadowalająca,ale nagram jednak coś za jakiś czas w H-mode.

January 2K14 Challenge - Take 5 - Scoreboard

Normal Mode

Wanksterdog - 70 reps
Steve P - 35 reps
Maks_Vice - 45 reps

Hard Mode

Mark C - 18 reps
Steve P - 15 reps
Wanksterdog - 12 reps

Bar-baric Mode

Mark C - 15 reps
Mariusz - 10 reps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Queblo-jak ważysz teraz 91-kg,to zbudowałeś chyba sporo silnych mięśni i może wpadniesz na podciąganie z 20-kg. do Poznania 22-marca? :) Będziesz miał od siebie sporo bliżej niż latem do Międzyzdrojów-no i chyba większe szanse na jakieś dobre miejsce? :)

przez ten okres świąteczno-noworoczny zbudowałem jeden mięsień... wokół pasa
z tym że on mi raczej nie pomoże w podciąganiu.

Na dobrą pozycję nie mam szans, bo znam swój obecny wynik z 20kg,a widziałem jakie Wy osiągaliście.
Z tym że nie przeraża mnie to ze nie wygram(ba,nie załapię się nawet na czołowe miejsce). Bardziej przeraża mnie jak będę stał finansowo i czasowo po przeprowadzce do nowego mieszkania. Nie wykluczam jednak możliwości zbłaźnienia się w Poznaniu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium