SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Masakra - Bardzo dobry wynik w Normal Mode.
Chłopaki z Biłgoraju są pieruńsko mocni!!

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Takie tam male zabawy, żebyśta nie mówili że już tylko pracuję, a nie trenuję.








Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Super fotki Mariusz.Trzeba tą pracę jakoś urozmaicać :)

Dzisiaj nawet udało mi się potrenowac, ale nic szczególnego - już osłabłem calkowicie.
Już koniec to juz po mnie .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Opadłeś to chyba złudzenie, możliwe że to przesilenie jesienne każdy tak ma. Postaraj się wygospodarować ze 20 min na pompki i kilka drążków i forma będzie. SIŁA!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dokładnie Mariusz,ale już Ci o tym pisałem.Wiesz,że nie dam Ci przejść na emeryturę-no i masz ze mną rachunki do wyrównania w Międzyzdrojach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Znaczy to jest tak ze mną;
Nie ukrywam, forma mi padla, pisałem o tym, ale jeszcze do tego doszła praca na nad godziny łącznie z sobotami, do tego Bardzo dużo roboty w koło domu i niestety calkiem na dół spadłem z treningami.
Tak to bywa, ostatnie 4 lata trenowałem zawzięcie, lecz przyszedł teraz czas na lekkie zmiany w moim zyciu.
Na pewno kiedys jeszcze powrócę do treningów.
Jeszcze w zimie coś potrenuje i skręcę jakiś filmik niebawem, ale to juz na resztkach moich możliwości.

No przykro mi to pisać i już nie bęDĘ o tym pisał, ale OGŁASZAM PRZERWĘ W TRENINGACH NA DŁUŻSZY CZAS. - To będą dlugie miesiące.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz spoko miałem wiele kilkuletnich przerw a najdłuższą 7 lat,jestem od Ciebie 9 lat starszy więc pewnie jeszcze nie raz powrócisz do treningów zanim osiągniesz mój wiek :),najbardziej zawsze pasowały Ci treningi na drążku więc może czas coś zmienić i z 2 lub 3x w tygodniu pomachać pól godzinki w domowej siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-przecież On nie przestanie ćwiczyć,bo jest od tego uzależniony... :)-ja Go znam już ponad 2-lata.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix

Coś dla Marka-chyba największy kozak jeśli chodzi o dipy..:)




Bardzo mocny,ja na razie nie używam obciążenia do poręczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium