SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wlodek_81
Czekam z niecierpliwością Mariusz na Twój film. Ja dziś spróbowałem pompek na rękach.




Ocena bardzo dobra,walczyłeś do końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Koledzy czy nie zastanawialiście się aby zmodyfikować nazwę naszego wątku i wpleść jakoś - streetworkout,bo w sumie nie tylko o podciąganiu tu piszemy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Mi ten pomysł bardzo się podoba! Jestem ZA! Dzięki Marek za pozytywną ocenę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz , później twój film obejrze , bo teraz jestem w pracy.

Odnośnie zmiany napisu; to
Ją bym proponował tak;
PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT.
To jest moja propozycja.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Mi się podoba nazwa. Tak jak Marek już pisał sporo jest filmów ze Street Workout, więc było by fajnie z tą zmianą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Czekamy na decyzję założyciela wątku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Łukasz-bardzo fajne te Twoje HSPU.

Co do zmiany tytułu,to niby jest w pierwszym poście,że ten wątek jest o podciąganiu i ćwiczeniach uzupełniających,ale jak chcecie zmiany tytułu,to ja nie mam nic przeciwko.Fajnie jakby zostało w tytule podciąganie na drążku,bo od tego wszystko się zaczęło.Moja propozycja to: PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I SW JAKO SPORT CZ.3,bo całe street workout w tytule z tym podciąganiem,to trochę chyba zbyt długie:) Zmianę można wprowadzić wraz z rozpoczęciem następnej 4 części-chyba że chcecie już teraz-to ja oczywiście znowu nie mam nic przeciwko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
Najlepiej by było cały dział mieć do SW, hehe :D

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Łukasz-bardzo fajne te Twoje HSPU.

Co do zmiany tytułu,to niby jest w pierwszym poście,że ten wątek jest o podciąganiu i ćwiczeniach uzupełniających,ale jak chcecie zmiany tytułu,to ja nie mam nic przeciwko.Fajnie jakby zostało w tytule podciąganie na drążku,bo od tego wszystko się zaczęło.Moja propozycja to: PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I SW JAKO SPORT CZ.3,bo całe street workout w tytule z tym podciąganiem,to trochę chyba zbyt długie:) Zmianę można wprowadzić wraz z rozpoczęciem następnej 4 części-chyba że chcecie już teraz-to ja oczywiście znowu nie mam nic przeciwko :)

Najlepsza jest propozycja Mariusza i cała będzie widoczna chyba nawet z dodatkiem cz.3
PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3
Łukasz pisz na priw do Mastiego lub Flexa i niech już zmienią teraz.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-12-19 21:11:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz dlugo nie myśląc, cały czas piszemy i wrzucamy filmy z różnych ,,BECZEK'' - a więc ta nazwa będzie najodpowiedniejsza, bo prędzej czy później by do tego doszło, ale że nazwa PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT istnieje już ładnych parę lat, dlatego proponuję dodać tylko końcówkę I STRET WORKOUT.
PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT cz3.

Łukasz 2 - Kurde mega te twoje pompki przy ścianie, wynik też już konkret , bardzo mi się podobają, silne masz barki, za to szacun.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2013-12-19 21:15:01

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium