SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Tatar
Punkt o nogach jest sformułowany tak - Ruch wykonujemy bez pomocy pracy nóg. O pozycji ułożenia nóg zawodnik decyduje sam przed rozpoczęciem próby.W trakcie trwania próby niedopuszczalna jest zmiana pozycji ułożenia nóg wcześniej wybranej przez zawodnika.
Czy tak może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tatar
Skoro nie ma wpływu, to po co ludzie krzyżują nogi ? :D Ułatwia to zachowanie równowami w nogach, nogi nie latają na boki. Chociaż nie wiem czy będzie możliwe krzyżowanie nóg jeśli będzie 20kilowy krążek pomiędzy nimi dyndać :D PS. dla mnie najwaznieszy jest zapis aby był zakaz kopania i tyle ;)

Maciej dokładnie jak piszesz krzyżowanie daje mi wygodę w ćwiczeniu,pozwala zapomnieć o nogach ale w żadnym wypadku nie pomaga co do ilości wykonanych ruchów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel


drazekm
Czyli ten zapis o nogach rozumiem jest ok.i wrzucam go do regulaminu?
Co byś jeszcze umieścił w regulaminie?Ja bym dodał punkt z linkiem do Twojego filmu jako wzór .

Tak dokładnie taki zapis
cyt."Wykonujemy ruch bez pomocy nóg.Zawodnik sam wybiera odpowiednie dla siebie ich ułożenie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Tatar
Punkt o nogach jest sformułowany tak - Ruch wykonujemy bez pomocy pracy nóg. O pozycji ułożenia nóg zawodnik decyduje sam przed rozpoczęciem próby.W trakcie trwania próby niedopuszczalna jest zmiana pozycji ułożenia nóg wcześniej wybranej przez zawodnika.
Czy tak może być?

Może być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wlodek_81
Jestem tego samego zdania jak się nogi krzyżuje to delikatnie ułatwia.

Jeśli tak uważasz to możesz je skrzyżować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jaszcze jedna ważna rzecz,zakaz używania ściągaczy na łokcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
drazekm
Dopisuję do punktu o stroju - Zakaz stosowania wszelkich zabezpieczeń stawu łokciowego i barkowego /ściągacze, plastrowanie dynamiczne itp/.
Czy kinesilogytaping/plastrowanie dynamiczne/dopuszczamy tak jak robią to wszystkie dyscypliny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel

Czy kinesilogytaping/plastrowanie dynamiczne/dopuszczamy tak jak robią to wszystkie dyscypliny?

Sam na to sobie odpowiedz,ja pierwszy raz o tym słyszę więc nie mam pojęcia czy to w czymś pomaga,na Wikipedii za wiele nie pisze.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2014-06-06 19:31:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Skoro inni to dopuszczają to sobie to pominiemy.
Podchodzimy do próby w stroju z odsłoniętym stawem barkowym i łokciowym.Zakaz stosowania ściągaczy na stawy łokciowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-dobra decyzja.Odpuśćmy sobie te wszystkie dodatki,bo nie każdy ma do nich dostęp.Najprostsze zasady,to najlepsze zasady :) O ile się orientuje,to te plastrowanie jest metodą terapeutyczną stosowaną raczej w dysfunkcjach układu mięśniowo-stawowego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium