SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
no szkoda mogłem do 127,5kg najpierw podejsc do ze 130kg strasznie sie długo męczyłem i minimalnie zabrakło

Zmieniony przez - michaik w dniu 2014-05-25 10:25:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Pierwsza próba z 20 kg, jeszcze nie najlepiej, ale się rozkręcam.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
Mariusz ładnie spory progres od Poznania czyli powrót do formy idzie w dobrym kierunku ;) ciekawy jestem w Miedzyzdrojach tego podciągnia z obciążeniem ile będzie ważył ciężar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
michaik
Mariusz ładnie spory progres od Poznania czyli powrót do formy idzie w dobrym kierunku ;) ciekawy jestem w Miedzyzdrojach tego podciągnia z obciążeniem ile będzie ważył ciężar

Zaczynam lapać formę , szkoda ze nie będę w Międzyzdrojach.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
Mariusz to jeszcze dużo czasu ;) na wszelki wypadek szykuj forme ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-całkiem fajnie to już wygląda.Jeszcze trochę i będziesz kręcił się koło swoich rekordów :)

Michał-podejrzewam że jak będzie keg,to z 30-35-kg.Szkoda że nadal nie ma info na ten temat...Myślę że będzie jednak bardzo mało chętnych,bo i termin troszkę lipny.. Mnie na przykład nie będzie jeszcze wtedy nad morzem.Nie jest też możliwe dobrze przygotować się na takie obciążenie,a za dwa dni dobrze wypaść bez..To są zupełnie inne przygotowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
mimo to fajnie, że wyszli z taka inicjatywą ;) i duzo zalezy od regulaminu bo z taki jak w ubiegłym roku bedzi eobwiazywał do takiego obiążenia to nie wiem czy wyniki 10 powtórzen przekrocza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Może niebawem doczekamy się regulaminów i pełnego harmonogramu imprezy.A Wy Kiedy planujecie być w Międzyzdrojach? Festiwal jest od czwartku 24 do niedzieli 27-go.Nasz drążek pewnie w niedziele,ale oficjalnego info jeszcze nie ma..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Mariusz super wynik szkoda,że masz tak daleko do Radzynia bo miło było by cię gościć u nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wlodek_81
Mariusz super wynik szkoda,że masz tak daleko do Radzynia bo miło było by cię gościć u nas.

Dzięki , ale to jeszcze nie to .
Ja zawsze chętny na takie imprezy , no szkoda że nie mogę.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium