SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek i Maciek -_- Moje wielkie gratulacje za zajęcie 1 i 2 miejsca w DIPACH , Szacumek!!

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Marek i Maciek -_- Moje wielkie gratulacje za zajęcie 1 i 2 miejsca w DIPACH , Szacumek!!

Dzięki,czyli Marszal chyba nie wystartował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
Marszal nie startował, a byłem ciekaw ile zrobi dipów... Szkoda że nie podali też jakie wyniki były. W Poznaniu kolega jeden miał 59 dipów i liczył na 3 miejsce jak usłyszał że ja drugi, a tu niespodzianka. Tajne konkursy mi się jednak niepodobają ;( Mariusz dzięki, a Tobie Marek gratuluje kamizelki ;) Pewnie będziemy na dostawy czekać do nowego roku :D

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Gratulacje za zajęte miejsca. Marek niespodzianki nie było każde inne miejsce niż pierwsze było by niespodzianka. Jeszcze raz gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Gratki chłopaki za te dipy,ale szkoda że nie można tego nigdzie zobaczyć...

Tutaj filmik od Staminy z bardzo już wywindowanymi wymaganiami.Koleś robi kosmiczne te ilości,ale wykonanie jednak mało dokładne i nie za bardzo mi się podoba...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Widzieliście Świąteczne Zawody SW w Poznaniu zdolnych zawodników tam mają. Po kilka miesięcy ćwiczą i taki progres. Ładnie ładnie. Wydaje mi się że jakieś podstawy musieli mieć pod naukę SW. Łukasz filmik rozwala konkretnie. Może z techniką słabiej ale ilość ogromna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Maciek - Widziałem że zarąbiste zawody były u was, mega poziom u tych początkujących .

Również uważam że zawody tajne, są wkuzające , ale na pewno nie chcieli żeby były bunty wśród startujących.

No zgadza się Łukasz, Stamina jest Mega gość, również wydolność u niego jest kosmiczna , ale te ilości są już nie tak dokładne,

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
Dzięki, zawody staraliśmy się zorganizować najlepiej jak się dało, aby chłopaki mieli frajdę i jakąś nagrodę, takie docenienie za ciężką pracę na treningach i przy okazji na święta prezent od nas, a oni pokazali co tylko mogli, nawet nas co niektórzy zadziwili. Dzięki takim zawodom też widać gdzie leżą braki u kogo i na czym by się trzeba jeszcze skupić.

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Maciej,tak po prawdzie regulamin tego konkursu był trochę podchwytliwy i z formułowany raczej dla amatorów z tymi 5-cio sekundowymi przerwami i możliwością robienia po 2 powtórzenia,a tak na prawdę stosowanie się do tego z góry zapewniało przegraną.Po naszych podejściach widać że trzeba było zwyczajnie zapierdzielać na pełnych obrotach nawet przeszło minutę i to dopiero zapewniało dobry wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Chłopaki-wszystkiego najlepszego z okazji Świąt.Spełnienia wszystkich celów i marzeń-nie tylko sportowych :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium