SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Marek bardzo ciekawe ćwiczenie, nie wiem czy dąłbym radę, wątpię, po Międzyzdrojach spróbuje, teraz boje się że łapki sobie powykręcam. :)

Mariusz dobry pomysł z tym krzesłem spróbuje sobie :) trudniej jest niż na kółku czy łatwiej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tak Marek, to jest trudne z tymi Dipami na Ringach, rece się trzęsą jak galareta i następuje później rozjazd i spadnięcie z nich.Najlepiej zawsze ręce trzymać przy biodrach jak najbliżej nie dotykajac ich . Ja zawsze powtarzam - Zrobić 10 Dipów na Ringach to jest juz bardzo dobry wynik.
Muscle ups na Ringach też jest ciekawy poniewaz, chwyt musi być po przekątnej dloni i wtedy przy wyjściu w gorę musimy zrobić ruch połokrężny od klatki.
Sam triceps po takich treningach odczówałem zawsze po trzy dni , taki potworny zakwas, a po samym treningu na Ringach zawsze musialem poleżeć z godzinkę.

Mateuch rozjazdy na krześle biurowym są łatwiejsze , bo ilość kółek pozwala Ci trzymać dodatkowo rownowagę, najtrudniejsze zadanie na kólku to mieć złączone nogi, wyprostowane i wtedy zrobić pełny rozjazd.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Mariusz jakie to biurowe Ty masz krzesło fitness.Dorzuć na nie ze 20kg bo zalekko Ci to idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tutaj kilka przykladów .




Tutaj trochę różnych rodzai Dipów .






Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz w muscle ups na ringach pierwszy etap nie stanowi dla mnie żadnego problemu,wystarczy ze widziałem to na filmach i zrobiłem za pierwszym razem,ale góra to mimo że tłumaczyli mi co i jak to i tak kółka i łapy latają uniemożliwiając robienie dipów,może na to trzeba treningu i praktyki ale niestety nie mam ringów więc tego nie opanuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No wlaśnie praktyka jest wazna, gdybyś miał ringi to na pewno by było lepiej.
I tak sumując Dipy i na Ringach i poręczach , to różnica jest ogromna w ich robieniu.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wycwiel
Mariusz jakie to biurowe Ty masz krzesło fitness.Dorzuć na nie ze 20kg bo zalekko Ci to idzie

No właśnie następnym razem spróbuję.

Krecę te filmy i uwieczniam je bo od następnego roku już na pewno na 100% będę robił dobudowkę i chociaz jakaś pamiątka będzie.

Dziś też poszalałem na basenie.




Zmieniony przez - konik506 w dniu 2014-07-20 19:48:40

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-widzę że jesteś też dobry skoczek do wody.Ta wieżyczka miała chyba z 5-metrów-ja bym się bankowo połamał.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Kozaczymy na basenie co?
Mariusz przybudówkę z salą pod Centrum Street Workout Poland będziesz robił .Za rok V Wrocławskie......jak nie wystartujesz to jesteś mile widziany jako główny sędzia! Ale nie martw się planujemy skrócić imprezę - poręcze i drążek pójdą jednocześnie a po nich na trzech ławkach 60kg,40kg i 25kg też w jednym czasie.Także tak czy siak Wrocław czeka na Ciebie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Tadeusz-a termin będzie podobny jak w tym roku? Tylko musicie pomyśleć o zniesieniu tego limitu 2-minut w dipach,bo tam kilka osób zostało zdjętych z poręczy i to też trochę popsuło zabawę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium