SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Barki i łokcie odsłonięte i tyle . Rękawiczki ,bandaże ,opaski itp. dozwolone.My nie używamy magnezi więc zawodnicy sami muszą zabezpieczyć swój chwyt.

Może zaraz iti wrzuci swoją próbę nic więcej nie mówię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz - Próba idealna- Masz u mnie przepustkę

Marek - Ja zawsze filmowałem obciążenie, sam mnie tego nauczyłeś jakieś 5 lat temu.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel

Może zaraz iti wrzuci swoją próbę nic więcej nie mówię

Mam nadzieję że nie więcej niż poprzednio :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No to Iti pokaże wszystkim kto rządzi tymi dipami :) Jak nie będzie wagi krążka to nie zaliczamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
iti,iti,iti,iti, trzeba wywołać wilka z lasu !!

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
dobra jakoś się udało nagrać, chociaż oglądając strasznie się zdziwiłem bo czzułem że spokojnie łamie kąt a w tych ostatnich powtórzeniach słabo to widać. Oglądałem na zwolnionym tempie i stopowałem w dolnym momencie i po barku można zauwazyć, że kąt jest łamany, ale to teraz to wy musicie wytęzzyć wzrok i ocenić :)http://swrp.pl/?p=266
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
To się rozkręcił konkurs.Brawo!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
michaik
dobra jakoś się udało nagrać, chociaż oglądając strasznie się zdziwiłem bo czzułem że spokojnie łamie kąt a w tych ostatnich powtórzeniach słabo to widać. Oglądałem na zwolnionym tempie i stopowałem w dolnym momencie i po barku można zauwazyć, że kąt jest łamany, ale to teraz to wy musicie wytęzzyć wzrok i ocenić :)http://swrp.pl/?p=266


Trudno mi powiedzieć ile zaliczyć za dużo powtórzeń na styku bardziej pasujących do dipów z kątem prostym,mogłeś dla pewności schodzić niżej bo na pewno w twoim wieku nie jesteś sztywniejszy w barkach niż ja.Muszę obejrzeć kilka razy aby wychwycić dokładnie ile można zaliczyć.
Ps.18x minimalnie poniżej kąta prostego,ale ostatnie zdanie pozostawiam Łukaszowi.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2014-05-14 21:18:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Konkurs może i się rozkręca,ale moim skromnym zdaniem idzie to już troszkę w złym kierunku.Ilość do góry,a czytelność w dół..

Michał-i w tym wytężaniu jest właśnie pies pogrzebany:) Tutaj muszę widzieć od razu,a nie wytężać-ja jako sędzia nie miałbym na to ochoty..Myślę że do zaliczenia 22-powt,tak coś stylowo podobne do Michała z Wrocławia.Nadal twierdzę że próby Marka i Michała z Sochaczewa,to zupełnie inna liga.Łukasz i Mariusz też bardzo ładnie,a potem przerwa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz masz rację,albo oceniamy ilość albo styl,więc jeżeli mają być perfekcyjne i głębokie to zgadzam się z Tobą a jak patrzymy na ilość to już jest kłopot dla Ciebie i sędziów,które zaliczyć a nie o to chyba Wam chodziło.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2014-05-14 21:29:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium