SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
które miejsca zajęliście w tym konkursie :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-no i bardzo dobrze,bo o swoje trzeba walczyć :) Następnym razem będę wiedział jak się zachować.. :)

Mateusz-Mariusz wklejał już te wyniki w tym temacie,ale po starej znajomości i ja to zrobię :)

Wyniki;
RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw"
Podciąganie(ilość)
1. Lukix, Siwyyo i Mtidea.pl - 19
2. Yoda - 18
3. Ojciec - 17
4. Chudini - 12

Amerykany(ilość)
1. Yoda - 16
2. Ojciec - 13
3. Tomo Bird - 12
4. Siwyyo - 11

Ogólna klasyfikacja
1. Yoda z 19 punktami
2. Siwyyo i Ojciec z 17 punktami
3. Lukix i Mtidea.pl z 10 punktami
4. Tomo Bird z 8 punktami
5. Chudini z 7 punktami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Cały czas się testuje w jakiś wyzwaniach, teraz bardzo dobre wyzwanie jest na mięśnie brzucha, oczywiście wszystko zaliczone, a to film już z ostatniego etapu - Rozkroki na ilość.
Jak nie próbowaliscie tego to polecam.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wyzwania ogólnie są ciekawe,bo fajnie mogą urozmaicać treningi-chociaż u mnie nie ma ogólnie problemu z nudą na treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Rekord poprawiony, brzuch już mi odpada, zakwas maksymalny jest.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-bardzo ładna próba.U gimnastyków jak na razie nie ma odważnego :)Na BB-pojawiły się nowe próby w BB-Mode i H-Mode :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Na BB-pojawiły się nowe próby w BB-Mode i H-Mode :)




Łukasz zauważyłeś że gościu nie prostuje rąk przy podciąganiu?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-11-09 17:14:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tak jak Marek powiedział - Gość nie prostuje rak wystarczająco nawet na 95%, ech nie podoba mi się, ale Duf uzna na pewno.

Ja dzisiaj tez robiłem próbę Hard Mode, ale nie podoba mi się też , nie wiem czy to wpuszczać , czy zrobić jeszcze jedną próbę.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Widziałem że koleś ma lekkie niedoprosty,ale Duf to sędziuje dość"lajtowo" i pewnie będzie miał zaliczone...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Znacie ten Kawał????
"-Jak Ty urwałeś drążek zmiany biegów?
-Nachwytem."



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium