SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zrobione,proszę filmik


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-u mnie w dipsach też szału raczej obecnie nie ma.Dokładam teraz na treningach więcej pompek na ziemi-na uchwytach.

Marek-ciekawy filmik,ale raczej nie moje klimaty :)Ile miałeś obciążenia w tej ostatniej próbie?-80kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix

Marek-ciekawy filmik,ale raczej nie moje klimaty :)Ile miałeś obciążenia w tej ostatniej próbie?-80kg?

Łukasz,fakt że nie swoje ale Ty najczęściej po za mną wrzucasz filmy z dipsami :),a co do ciężaru w ostatnim podejściu to napisałem w opisie 70kg,dwie dwudziestki i dwie piętnastki,nie kręciłem krążków bo spaliłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja filmiki z dipsami?.. :) Mariusz chyba raczej więcej,ale nie ważne :)Tutaj fajne podejście Adama:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
No to jest kolejny dowód,że jednak nachwyt rządzi

Tutaj ten dzik od dipów wrzuca kolejną próbę z 48-kg.Pisze też coś o zbliżających się zawodach w Mińsku 24-listopada.Pewnie będą też jechać Pull-Up z 32-kg,a wyniki bankowo będą kosmiczne.. :)





Szukać dalej ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Takie,to tak-myślałem,że chodzi Ci o moje autorskie próby :) Staram się wrzucać wszystkie filmiki które wydają mi się wartościowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Takie,to tak...Staram się wrzucać wszystkie filmiki które wydają mi się wartościowe.

Dokładnie o to mi chodziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek, bardzo ładne próby Muscli na poreczach z różnym obciążeniem - podobalo mi się.

Mateusz - odnośnie pompek na poręczach(Dipów) to ja na treningach ostatnich robiłem od 15-20 w serii , a seri takich robię 6-7.
Ronię też metody drabinkowe np; zaczynam od 5, później 6,7 i dotąd robię aż nie padnę. Brałem też kulę do plecaka 6 kg i z nią jechałem serie.
Ale najbardziej co mi daje w kość to Dipy na kólkach gimnastycznych - to jest miazga, po tym triceps ma taki zakwas jak by byl pocięty żyletką .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
A tu PND na jednej ręce całkiem świetnego zawodnika.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
też chyba będę obciążenie dokładał do poręczy, bo nic siła nie idzie. ten ostatni filmik gościu ładnie robił na jednej ale kilka powtórzeń mógł mu gimnastyczny drążek dodać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium