SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Marek priorytetow jest sporo.Nie jestem tylko za drazkami czy bieganiem. Fajnie jak by sie udalo to wyposrodkowac. Bo w kwietniu Orlen Maraton. Trzeba sie bedzie bardziej do diety przylozyc. Lukasz my tez mielismy maly problem tam trafic ale sie udalo. Mozna sie jakos dogadac i razem ruszyc z Warszawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Łukasz-dobry pomysł z tym wspólnym ruszeniem z W-wy.Zobaczymy jak to wyjdzie,bo trochę czasu jeszcze do zawodów zostało.Krzychu chyba będzie trzymał rękę na pulsie i będzie nas informował na bieżąco o tej imprezie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Ja jestem za mysle ze chlopaki tez. Na spokojnie cos sie wymysli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-a Ty byś się pisał ewentualnie w marcu na wyjazd do Złotej?

Łukasz, u mnie nadchodza bardzo zmienne czasy, chyba, a raczej na pewno będę musiał skonczyć z treningami nawet na okres -2-3 letni.
Tak jak już mówiłem na zawodach, będę stawial dobudówkę do mojego domu, a w skład będą wchodzić 2 pokoje, kuchnia , łazienka, i ubikacja do tego jakaś komórka na rowery itd.
Kupiłem już trochę sprzętu , a mam na myśli betoniarkę, piłę, kontowki wiertarki i sprzęt do budowania itd; - tak właśnie sprawa sie przedstawia.
Czekam wlaśnie na potwierdzenia urzędników, a więc sprawa jest poważna.
Mam teraz dużo roboty, przenoszę ogródek w drugie miejsce, drzewka wycinam i mas innych robut przygotowawczych, do tego praca i tu się zrobil brak czasu na wszystko.

A więc TRENINGI CHYBA ZAWIESZE NA 2-3 LATA - ALE JESZCZE NIE OGŁASZAM TEGO OFICJALNIE, ALE PRAWDOPODOBNIE NIEDŁUGO TO ZROBIĘ.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-Bardzo smutna wiadomość,ale nie wierzę,że zupełnie przestaniesz ćwiczyć...Każdy tam jakoś pracuje ma obowiązki,ale te 20-30 min. co drugi dzień to można wygospodarować na trening...Kilka serii pompek,brzuchów,pnd na drążku w futrynie i tą formę jakoś mozna na ten ciężki okres podtrzymać.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Lukasz , wydaje się że raczej nie - Praca, budowa już nie ogarnę nic wiecej, będę tylko patrzał żeby się polożyć na wieczór. Już cieńko z treningami , prawie nic, a mozna powiedzieć - nic od Poznania. Takie zycie i to też mi się nie uśmiecha ta budowa.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-ja i tak liczę,że "bezczynność drążkowa"nie da Ci spokoju i jakieś tam treningi dla odstresowania będziesz wykonywał :) Musisz też z nami od czasu do czasu pisać,bo bez Ciebie będzie STRASZNA LIPA... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wpadłem w necie na strasznego dzika!... :) Widać,że i w młodym wieku też można...Nie wiem czy takie filmy mnie bardziej motywują czy demotywują? Przy tych wynikach,to my jednak bladziutko wypadamy...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
uuuuu - Lukasz ależ naprawde kozaka znalazłeś, jest mocny , a my to amatorszczyzna.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium