SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz - rozumie Cię, bo z roku na rok jest trudniej, mi chociaż raz się udało, z tego jestem zadowolony haha ....

Mój trening w tym tygodniu był taki:
3 ary ziemi przekopałem, całą trawę skosiłem i roboty ogólne w koło domu.
Miałem 0 treningów przez cały tydzień.
Mimo słabej formy mam ochotę na 60 kg w podciąganiu .

Widziałem dzisiaj progress Lee Wade Turner , podciągnął się 22x z 20 kg idealnie od linijki.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2013-09-28 21:34:34

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wracając jeszcze do tego Mateusza Heinze,to miał trochę pecha,ale w pompkach sobie wszystko odrobił z nawiązką :) W podciąganiu brakowało Mu 1-powt. do podium,w musclach też 1-go...w dipach był 4....no i pompki zwieńczyły wszystko:)

Mariusz-ale masz pomysły...-ja teraz trzymam się zdala od takich ciężarów... :) Dawaj ten filmik od LEE :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-09-28 21:40:11

Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-09-28 22:01:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Film na Facoboku , a ją z komórki pisze.

Pomysły są, tylko nie wiem co dalej hehe .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-daj linka do tego filmu od Lee.:) Jestem trochę zaskoczony,bo ostatnio widziałem jak męczył 10-powt. z 32-kg.,a to nie daje więcej jak 16-17-powt,bo to taki mniej więcej teraz mój poziom.. :) Wracając jeszcze do tych Twoich kajaków,to długo się w to bawiłeś? Trenowałeś rekreacyjnie czy jako zawodnik w klubie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Już po. Była walka, pot i zgrzytanie zębów. To wszystko przez krótkie tylko miesięczne przygotowania. Czas 4,23. Na 36km mocne skurcze do samej mety.Siła!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wlodek_81
Już po. Była walka, pot i zgrzytanie zębów. To wszystko przez krótkie tylko miesięczne przygotowania. Czas 4,23. Na 36km mocne skurcze do samej mety.Siła!!!

Napisz ile masz wzrostu i wagi ?, bo do maratonu to chyba trzeba być szczupłym wręcz chudym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Gratki Łukasz-bardzo dobry wynik,to był Twój ostatni maraton czy będziesz jeszcze atakował w przyszłym roku? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Chyba pociągnę ten sport trochę, jestem w tej grze. Koliduje on z drążkami i poręczami, ale spróbuje to pogodzić.Podczas biegu czułem się bardzo spięty To szykuj formę i będziemy razem cisnąć. Jestem przykładem że uprawiając jakiś sport systematycznie można przygotować się na Maraton w ciągu miesiąca i go przeczłapać. SIŁA!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
To widzę,że każdy rodzaj aktywności uzależnia :) Tak jak pisałem,to też będę chciał tego dokonać,ale czasu jeszcze nie określam.. :) W przyszłym roku szykują się jakieś grube zawody w podciąganiu i to na pewno będzie mój priorytet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Tak dokladnie jest jak piszesz z tym uzaleznieniem. Ciezko jest to wszystko ogarnac. Strasznie duzo czasu zajmuje. Trzeba tez troche czasu zostawic dla rodzinki bo zona krzyczec bedzie. Postaram sie zaliczyc jakies zawody drazkowe w nastepnm roku. Pewnie zznowu do Zlotej zawitamy cala ekipa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium