SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
nie wiem, nie wydaje mi się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jeżeli weźmiemy podchwyt w 80-85 cm, to będzie trudniej zdecydowanie, a jeżeli weźmiemy pochwyt na 30-40cm to będą mieli łatwiej.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Jeżeli weźmiemy podchwyt w 80-85 cm, to będzie trudniej zdecydowanie, a jeżeli weźmiemy pochwyt na 30-40cm to będą mieli łatwiej.

Mariusz chyba się pomyliłeś?,nie można złapać w podchwycie na szerokości 80cm :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-myślę że jednak można,ale będą wtedy dość mocne naprężenia w nadgarstkach i podciąganie będzie ekstremalnie niewygodne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Marek-myślę że jednak można,ale będą wtedy dość mocne naprężenia w nadgarstkach i podciąganie będzie ekstremalnie niewygodne :)

Właśnie o tym samym myślałem,ale nie chciało mi się już rozpisywać,nikt rozsądny raczej tak by nie robił :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Taka mała rozgrzewkowa próba kolegi w pompkach dynamicznych :) Pod koniec miesiąca nagramy jeszcze "czelendz" dla Amerykańców ;)Marek oceniaj wykonanie-chyba tragedii nie ma? :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie tylko nie ma,jest dobrze ale z tego co kiedyś pisałeś kolega miał super wyniki więc czekamy na dalsze postepy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Michał szykuje się teraz docelowo na dipsy w Poznaniu.Niby w pompkach na ziemi czuje się lepiej i miałby spore szanse na zwycięstwo w Złotej,ale niestety zawodów pewnie nie będzie...Dziś na zmęczeniu zrobił jeszcze 100-powt. tego styczniowego n-moda z bar-barians.Na świeżo jak się jeszcze trochę przygotuje,to czuje że stać Go przynajmniej na 130,a taki wynik pewnie da podium-zobaczymy jak to wyjdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mocny pierun!! , cholernie mocny ten kolega.
Będzie coś z niego widzę to po nim, może dużo zdziałać jeszcze w tym sezonie, walki o pudla murowane.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-też tak myślę :) Najważniejsze,że Michał chce jeżdzić z nami na zawody i jest konsekwentny w treningu.

Tutaj fajny filmik od dziewczyn z Krakowa.Ta w czarnym była we wrześniu w Poznaniu.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium