SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-forma już bardzo dobra,ale pamiętaj że jeszcze ponad 3-tygodnie,a dyspozycję trzeba przynajmniej utrzymać.. :)Jednak to ocenianie siłowych muscli nie jest takie proste.Bardzo ciężko jest ocenić czy lekki przyruch nogami jest dopuszczalny czy już lekko za mocny.Nie wiem czy ten ostatni do zaliczenia-muszę się jeszcze zastanowić.. :) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
mam formę mocno wzrostową, dużo daje mi siłownia, dziś jestem lekko przetrenowany i mam podstawy przypuszczać że powinienem na dniach atakować lepszy wynik, wątpię że miało by ulecieć ze mnie, chociaż i tak może być. No kto będzie to sędziował te muscle to się popłakać może, każdy robi inaczej i każdy co innego źle robi. Szczerze to oprócz kilku wyjątków trudno mi sobie wyobrazić że ludzie te muscle będą siłowo wykonywać, będą i tacy co żadnego siłowego nie zrobią a podejrzewam że połowę będą mieli zaliczone, baaa będą też tacy co ani razu rąk w zwisie nie wyprostują :):). a co mówić pod koniec jak ktoś siły nie ma to same się nogi podrzucają do góry, jednym słowem "masakra podciągalnicza" :)
a czy np. ostatnie do zaliczenia, to nie wiem, to zależy od skali przyjętej wobec innych.

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2013-08-29 23:44:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz - Wszystko jak najbardziej poprawnie, a ostatni tez do zliczenia, bo to poprostu ostatni.
Żeby połowa ludzi w Poznaniu tak chociaż robiła poprawnie Muscle to to by byla piękna sprawa. Robileś to czysto i jak na Polskę to Najwyższa klasa.
Zgadzam się , że może ktoś zrobić tyle samo co Mateusz, ale napewno gorszą techniką i jak znam życie też będzie miał zaliczone...
Bez UWAG....

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Mariusz też bardzo ładnie siłowo robisz. Także że ma być siłowo na zawodach to zmiana jak najbardziej pod nas :) łap formę musimy przebić poznaniaków i nie tylko ich :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz, zaczynam wpadać w panikę, naprawdę nie wiem co się że mną dzieje , forma mi wzrasta na nowo, ale coś jest nie tak jak powinno być.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Mateusz-forma już bardzo dobra,ale pamiętaj że jeszcze ponad 3-tygodnie,a dyspozycję trzeba przynajmniej utrzymać.. :)Jednak to ocenianie siłowych muscli nie jest takie proste.Bardzo ciężko jest ocenić czy lekki przyruch nogami jest dopuszczalny czy już lekko za mocny.Nie wiem czy ten ostatni do zaliczenia-muszę się jeszcze zastanowić.. :) :)

Łukasz troszkę jesteś za ostry bo jeżeli będzie ustawiona poprzeczka przed drążkiem to nie ma problemu z sędziowaniem tej fazy ruchu,ja raczej zaleciłbym Mateuszowi aby zwracał uwagę żeby za długo nie być na górze a tylko wyprost rąk i od razu w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Mateusz, zaczynam wpadać w panikę, naprawdę nie wiem co się że mną dzieje , forma mi wzrasta na nowo, ale coś jest nie tak jak powinno być.

W czym problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek, brak siły , czyli spadek formy, wszystko mi ciężko idzie.
Nie mam za dobrych wyników , połowę z tego co robię.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wczoraj po półtora rocznej przerwie byłem na drążkach i w sumie dosyć dobrze mi szło,jednak spadek wagi dużo pomaga.Zacząłem od MU,które szły dość lekko ale nie spróbowałem na ilość.Potem już poszedł normalny trening podciągania i gdy później chciałem spróbować MU już było b.ciężko i w związku z tym pytanie do Was do przemyślenia czy jest sens abyście w Poznaniu startowali w podciąganiu przed MU?,bo gdybym ja tak zrobił to w MU wypadłbym żałośnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

forma lato