SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wlodek_81
Dzięki Mariusz za podpowiedzi. Nie znałem dokładnie regulaminu. Może jeszcze zrobię raz z tymi poprawkami.

Warto wszystkich ćwiczeń probować, zawsze to jakaś nowa wiedza.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Masz rację, teraz sporo ćwiczę nogi. Przygotowuje się do półmaratonu komandosa i była okazja się sprawdzić. Tylko jak już pisaliśmy ćwiczenie masakruje nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Łukasz-ten "półmaraton komandosa".to będzie 20-km. na jakimś trudnym terenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Zobaczymy jak to wyjdzie. Teraz to wielka niewiadoma przygotowania idą pełna para. Widziałem na filmikach to walka będzie nie tylko z kilometrami ,ale i ze śniegiem górkami i może błotem. Może wpadniesz bo chyba daleko nie masz? Ja zobaczyłem to w tamtym roku jak byłem na jakimś zlocie Ghetto Workaut na WAT to właśnie zawodnicy biegli i ciekawie to wyglądało zwłaszcza te 10 kg na plecach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ufff , taki maraton zaliczyć to trzeba być już dzikiem.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
konik506
Ufff , taki maraton zaliczyć to trzeba być już dzikiem.
Mariusz kwestia treningu.Kiedyś nie byłem zwolennikiem biegania a teraz połączyłem to z naszymi ćwiczeniami i jest ekstra. Co drugi dzień biegnę 10km, a raz w tygodniu ok 20km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
[Opis]

Razem z Ghetto Workout Poland zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Ghetto Workout Poland Championship 2014, które odbędą się w Warszawie.
Planujemy wielkie nagrody. Między innymi zawodnicy zmierzą się o miejsce na Street Workout World Cup Super Final 2014 dzięki współpracy z WSWCF. Wszystko pod czujnym, sędziowskim okiem gwiazd światowej sceny Street Workout: Vadima Oleynika, Edwarda Checo, Ahmeda Kerigo, Jordana Rollins'a, Marisa Zlezinsa oraz Łukasza Stępnia i GWP. Plus, jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, zobaczymy dodatkowych gości specjalnych.

Kategorie Oceniania: Styl/Kreatywność, Technika, Wytrzymałość, Siła.

Szykujcie się na niezapomniane wspomnienia i silne sportowe emocje!!! Jak powiedziałby Jurek Owsia "Oj się będzie działo!"

Już niedługo więcej informacji.
Widzieliście to?

Zmieniony przez - wlodek_81 w dniu 2013-12-17 22:16:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Łukasz-mam dość blisko,ale bieganie 20 km w ciężkim terenie z plecakiem 10-kg,to zupełnie inna bajka.Lubię ciężkie treningi,ale na takie coś,to już trzeba być z żelaza.Wypada tylko podziwiać i kibicować :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium