SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
michaik
Widzę że interesuje Ciebie tytuł uniwersalnego zawodnika - dobrze tak trzymaj.
Jeżeli nie robisz siłki ze sztangą to z 80kg moze być cięzko.Myślę że żeby dobrze zapunktować trzeba będzie te 40 powt.machnąć .Po poręczach i podciąganiu nie będzie to łatwe.No ale w koncu nie o łatwiznę tu chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Z tego co mi wiadomo to pompki na poręczach z obciążeniem mogą bardzo poprawić wyniki na płaskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Masz rację ale ja mówię o kolejności konkurencji na zawodach gdzie jedyną przerwą między nimi będzie dekoracja i losowanie kolejności startu do kolejnej konkurencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Aha, no to ja źle zrozumiałem ;) Oczywiście, że po poręczach będzie ciężko machać na ławce, bo dipy dają mocno klacie, tricepsowi, a nawet barkom ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
40 razy z 80-kg. to już dobra masakra.. :) Nie wiem czy bym dał radę tyle z 40-kg.. Więc raczej nie będę się ośmieszał i zostanę przy tym w czym czuję się najlepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
lukix
Swoje zrobisz i dlaczego miał bys nie spróbować a może okaże się żeś talent ja to już wiem że nie jestem talentem na drążku ale może spróbuję .Na 40kg w ostatniej grupie "starszaków"wystartują po raz pierwszy goście po 60.Tak sobie myślę że na przyszłość warto łączyć na jednej imprezie poręcze ,drążek i WW w końcu chodzi o to samo - wielokrotność ruchów .Zapowiada się "ostre"sędziowanie także wielu zawodników WW przyzwyczajonych do luzu może wpaść na ściane.Wyniki napewno stopnieją.Ale będzie miło i przytulnie, spiker - człowiek orkiestra potrafi rozruszać każde towarzystwo .

Nagrałem filmik na poreczach .Był filmik z 24 powt.i 25powt.ja dodałem 1powt. na 26.Może go dziś wstawią moje spece.Sędzia tego nie widział więc nie jest to jeszcze filmik instruktażowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Bardzo jestem ciekawy tego Twojego filmiku z dipami.Ciekawe czy 40-powt. da podium? W drążku obstawiam,że 25-bankowo da medal :) Na WW nie bardzo się znam,ale śledząc Wasze wyniki ligowe,to z 80-kg.pewnie ze 40-powt,z 60-kg-około 100,a z 40,to pewnie w okolicach 150?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wycwiel , Jak będę mógł sobie z tobą zrobić zdjęcie to przyjadę........, ale tylko we dwuch.....

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-ale musisz jeszcze uspokoić Wycwiela,że nie chodzi tutaj o żadne bardziej intymne relacje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
lukix
Myślę że dobrze wyszacowałeś wyniki chociaż te 40 dipów to chciał bym zobaczyć.

konik
Nawet dwa na tle naszego baneru i baneru SW jak go przywieziecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium